SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin TV. STREAM NA ŻYWO w INTERNECIE

Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin TV. STREAM NA ŻYWO w INTERNECIE

02.10.2016, godz. 17:57
Konstantin Vassiljev, Jagiellonia Białystok
foto: EAST NEWS

Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. Ekstraklasa STREAM ONLINE LIVE. Po niedawnej porażce w Pucharze Polski z "Portowcami" podopieczni Michała Probierza zrobią wszystko, by na własnym stadionie zrehabilitować się za tamto niepowodzenie. Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE obejrzeć mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin.

Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin zakończy jedenastą kolejkę Lotto Ekstraklasy. Murowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów są gospodarze, którzy w dziesięciu poprzednich spotkaniach zgarnęli dwadzieścia dwa punkty i przewodzą ligowej tabeli. "Portowcy" znajdują się na przeciwnym biegunie. Zespół z Pomorza Zachodniego punktuje dość słabo i przez to plasuje się tuż nad strefą spadkową, mając tyle samo punktów co ostatnia Wisła Kraków i przedostatni Górnik Łęczna.

W piłce nożnej nie zawsze jednak wygrywa faworyt, a obie drużyny, które stoczą bój z niedzielę, zdają się coś o tej starej prawdzie wiedzieć. Przed kilkoma dniami mierzyły się one w Pucharze Polski. W Szczecinie wysoko wygrali gospodarze 4:1. Po tamtym spotkaniu nikt w obozie Jagi nie był zadowolony, czemu ciężko się dziwić. Kibice ekipy z ulicy Słonecznej mogą być więc spokojni o motywację swoich pupili na niedzielną rywalizację.

Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin odbędzie w niedzielę 2 października. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi na Podlasiu o godzinie 18:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Canal+ Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni STREAM ONLINE LIVE ze spotkania Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: