SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Piast Gliwice - Górnik Łęczna NA ŻYWO w TV. Transmisja i STREAM NA ŻYWO

Piast Gliwice - Górnik Łęczna NA ŻYWO w TV. Transmisja i STREAM NA ŻYWO

20.05.2017, godz. 17:45
Górnik Łęczna
Górnik Łęczna foto: CYFRA SPORT

Piast Gliwice - Górnik Łęczna NA ŻYWO w TV. Transmisja w telewizji i STREAM w INTERNECIE. Gdzie i o której godzinie oglądać? Obie drużyny muszą walczyć, aby nie spaść z ligi. W gorszym położeniu są podopieczni Franciszka Smudy, lecz ostatnio wystrzelili z formą. Znów zdobędą trzy punkty? Sprawdź, gdzie transmisja TV z meczu Piast - Górnik.

Mecz Piast Gliwice - Górnik Łęczna będzie spotkaniem o sześć punktów. Zwycięzca ucieknie od strefy spadkowej, jednocześnie przybliżając do niej pokonanego rywala. Na 99 procent z Ekstraklasą pożegna się Ruch Chorzów. Nie wiadomo natomiast, kto będzie towarzyszył "Niebieskim" w ligowym pożegnaniu. Przedostatnia w tabeli jest Arka Gdynia (20 punktów), która już grała swój mecz 35. kolejki. Łęczna ma tylko "oczko" przewagi nad "Żółto-Niebieskimi", a Piast dwa. Są to różnice, które można zniwelować w jednej serii gier. Właśnie dlatego piłkarze Piasta i Górnika będą walczyć o zwycięstwo na całego! Kto wygra?

Mecz Piast Gliwice - Górnik Łęczna odbędzie się w sobotę 20 maja o godz. 18:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Canal+ Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z meczu Piast - Górnik.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: