SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Ekstraklasa: Piękne twarze ligi! To one będą błyszczeć na trybunach [GALERIA]

Ekstraklasa: Piękne twarze ligi! To one będą błyszczeć na trybunach [GALERIA]

10.02.2017, godz. 02:00
Piękne twarze ligi
foto:

Kiedy oni trenują i grają, one zachwycają na trybunach. Piękne partnerki piłkarzy Ekstraklasy też nie mogą doczekać się startu rundy wiosennej!

W czołówce najbardziej urodziwych będzie z pewnością Debbie Dhillon (25 l.), dziewczyna nowego napastnika Lechii Gino van Kessela (24 l.). To holenderska modelka, której korzenie sięgają Indii. Na co dzień zajmuje się oczywiście modelingiem i jest otwarta na ciekawe propozycje sesji zdjęciowych w Polsce.

GALERIA zdjęć Debbie Dhillon - kliknij

Na trybunach stadionu Legii brylować będzie smukła blondynka Klara Necidova (27 l.), żona nowego napastnika Legii Tomasa Necida (27 l.). Warszawa to dla niej kolejne miejsce zamieszkania, wcześniej pojechała za mężem do Rosji, Grecji, Holandii i Turcji.

GALERIA zdjęć Klary Necidovej - kliknij

Pięknie cały czas będzie w Szczecinie, gdzie węgierskiemu pomocnikowi Pogoni Adamowi Gyurcso (26 l.) będzie kibicowała dziewczyna Eszti Horváth (25 l.).

Oczywiście nie można zapomnieć o znanych z wyjątkowej urody Polkach. Gwiazdą trybun w Gliwicach będzie Martyna Rybka (21 l.), wystrzałowa dziewczyna Marcina Flisa (23 l.), pomocnika Piasta Gliwice. A tylko kilka kilometrów dalej, przy Cichej w Chorzowie, głośno dopingować będzie Żaneta Kulik (20 l.), robiąca modelingową karierę dziewczyna pomocnika Ruchu Patryka Lipskiego (23 l.).

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: