Karol Linetty, Lech Poznań

Autor: CYFRASPORT

Ekstraklasa: Podbeskidzie - Lech LIVE w TV i ONLINE. STREAM w INTERNECIE

2016-02-20 19:27

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań NA ŻYWO. Podbeskidzie - Lech LIVE. Ekstraklasa transmisja w TV i ONLINE STREAM ZA DARMO w Internecie. Najgorsza drużyna ligi, największy przegrany inauguracji, murowany kandydat do spadku. To gospodarze. Obrońca tytułu. Rewelacja drugiej części sezonu. Murowany faworyt do miejsca na podium. To znowu goście. Czy w Bielsku-Białej dojdzie do sensacji? Gdzie oglądać transmisję TV z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań?

Mecz Podbeskidzie - Lech NA ŻYWO. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań LIVE ONLINE w Internecie. Ekstraklasa transmisja w TV i STREAM za DARMO. Podbeskidzie zostało w Gdańsku zmiażdżone. Przegrało 0:5 i potwierdziło przewidywania fachowców - to będzie kandydat do spadku i zimowa przerwa w tym względzie zmieniła niewiele. Inna sprawa, że trudno to spotkanie traktować poważnie. Dwie czerwone kartki jeszcze przed przerwą, przyzwoita postawa w pierwszych minutach - Lechia musiała się mocno napocić, by ostatecznie rozbić rywala.

Korona - Lechia NA ŻYWO. Gdzie transmisja ONLINE w TV?

Podobnie Lech. Triumf nad Termaliką Bruk-Bet Nieciecza 5:2 trochę zamazał obraz boiskowych wydarzeń. A działo się wiele. Bohater poznaniaków? Karol Linetty, nowa "dycha" Kolejorza. Rozgrywający, kreator, asystent. Z naciskiem na to ostatnie. Reprezentant Polski w pierwszej wiosennej serii gier zaliczył trzy asysty. Jakąś połowę swojego dotychczasowego dorobku. Dorobku, który uzbierał w trakcie całej ligowej kariery.

Linetty to jedno, Szymon Pawłowski drugie. Skrzydłowy Lecha przypomniał sobie znowu o formie, którą błyszczał jeszcze dwanaście miesięcy temu. Wówczas to on doprowadził zespół z Wielkopolski do tytułu mistrzowskiego. Teraz ma już na koncie dwa gole. Jednego dorzucił też długo wyczekiwany napastnik Lecha: Duńczyk Nicki Bille Nielsen.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań LIVE. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Podbeskidzie - Lech rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi Canal+Sport.