SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Ekstraklasa: Ruch bez trzeciego zwycięstwa z rzędu. Zremisował z Termaliką

Ekstraklasa: Ruch bez trzeciego zwycięstwa z rzędu. Zremisował z Termaliką

04.03.2017, godz. 20:02
Maciej Urbańczyk, Jarosław Niezgoda, Ruch Chorzów
foto: CYFRA SPORT

Rozpędzony Ruch Chorzów zatrzymał się na Termalice. Po dwóch ligowych zwycięstwach z rzędu "Niebiescy" nie potrafili zgarnąć pełnej puli w Niecieczy. Bezbramkowy remis idealnie oddaje obraz tego meczu. Żadna z drużyn nie zasłużyła na zwycięstwo.

Ruch Chorzów, choć jest jednym z głównych kandydatów do spadku, ostatnio zaczął odbijać się od dna. Najpierw sensacyjnie wygrał na Łazienkowskiej z Legią Warszawa 3:1, a w następnej kolejce u siebie ze Śląskiem Wrocław 2:0. Wydawało się, że po takich meczach "Niebiescy" nie będą mieli większych problemów, aby ograć Termalikę.

Ekipa Czesława Michniewicza szuka formy, i choć wciąż jej nie znalazła, to nie przegrała. Gospodarze potrafili odeprzeć ataki Ruchu, które i tak były nieliczne. Groźne sytuacje gości można policzyć na palcach jednej ręki. Skończyło się na 0:0. Ruch wciąż jest na 14. miejscu w tabeli Ekstraklasy (23 punkty) Termalica jest piąta, z dorobkiem 36 "oczek".

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Ruch Chorzów 0:0

Termalica: Pilarz – Fryc, Szarek, Putiwcew, Guilherme – Babiarz (76. D. Nowak), Kupczak – Guba (62. Kędziora), Stefanik, Miśak (60. Gergel) – Gutkovskis

Ruch: Hrdlicka – Konczkowski, Kowalczyk, Helik, Koj – Przybecki (83. Trojak), Surma, Urbańczyk, Lipski, Moneta (82. Oleksy) – Niezgoda (90. Arak)

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: