SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk w TV. Gdzie transmisja NA ŻYWO i STREAM?

Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk w TV. Gdzie transmisja NA ŻYWO i STREAM?

28.07.2017, godz. 20:22
Lechia Gdańsk, Ekstraklasa
Lechia Gdańsk, Ekstraklasa foto: CYFRA SPORT

Mecz Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk NA ŻYWO w TV. Oglądaj w telewizji i STREAM. To będzie drugi mecz 3. kolejki Ekstraklasy. Gospodarze latem poważnie się wzmocnili, ale na razie nowe transfery nie odpaliły. Teraz muszą się zmobilizować, bo do Wrocławia przyjeżdża groźna Lechia. Gdzie NA ŻYWO w TV obejrzeć Śląsk - Lechia? Czy będzie dostępny darmowy STREAM w INTERNECIE? Sprawdźcie godzinę rozpoczęcia spotkania.

Śląsk Wrocław nie miał udanego sezonu 2016/2017 w Ekstraklasie, dlatego właściciele klubu latem postawili na duże wzmocnienia. Do klubu przyszli przede wszystkim Jakub Kosecki i Marcin Robak, którzy mają odmienić ofensywne oblicze drużyny, od dawna nieistniejące. Kibice Śląska szczególnie liczą na byłego napastnika Lecha, króla strzelców ligi. Robak zaliczył obiecujący debiut, ale to było za mało, aby wraz z kolegami zdobył pierwsze punkty w nowym sezonie. Śląsk z fatalnym bilansem bramek 0:3 i zerowym dorobkiem punktowym jest czerwoną latarnią ligi.

Z kolei Lechia Gdańsk zaczęła nowe rozgrywki obiecująco, bo od pewnego triumfu na wyjeździe z Wisłą Płock (2:0), ale u siebie zaliczyła wpadkę. W Gdańsku przegrała z Cracovią 0:1. Teraz piłkarze Piotra Nowaka za wszelką cenę będą chcieli udowodnić, że to był tylko wypadek przy pracy. Czy znów potwierdzą swoją wysoką formę w delegacji?

Gdzie i kiedy NA ŻYWO w TV obejrzeć mecz 3. kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk? Transmisję przeprowadzi stacja Canal+Sport, a spotkanie rozpocznie się o godz. 20:30. Nie będzie dostępny darmowy STREAM ONLINE.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: