SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Wisła Kraków - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

Wisła Kraków - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

20.05.2017, godz. 20:03
Wisła Kraków
foto: CYFRA SPORT

Oglądaj NA ŻYWO mecz Wisła Kraków - Pogoń Szczecin. Gdzie w TV i INTERNECIE oglądać spotkanie Wisła - Pogoń? To spotkanie nie ma większego znaczenia dla układu czołówki grupy mistrzowskiej. Obie drużyny nie mają szans włączyć się do walki o tytuł, ale liczą na pierwsze zwycięstwo w drugiej fazie sezonu. Czy będzie STREAM ONLINE LIVE z meczu Wisła - Pogoń? O której godzinie rozpocznie się spotkanie?

Mecz Wisła Kraków - Pogoń Szczecin to spotkanie szóstej i siódmej ekipy grupy mistrzowskiej. Wydawać by się mogło, że te drużyny nie mają o co grać, ale mają pewną motywację. Szczególnie piłkarze Wisły, którzy wystąpią przed własną publicznością. Kibice liczą na pierwsze trzy punkty w grupie mistrzowskiej. "Biała Gwiazda" była bliska kompletu "oczek" w poprzedniej kolejce, lecz po fatalnych decyzjach sędziego odjeżdżała z Kielc z wynikiem 2:3. Pogoń również nie odniosła jeszcze zwycięstwa w grupie mistrzowskiej. Długo nawet nie potrafiła strzelić gola. "Portowcy" przełamali się w w spotkaniu z Termaliką (1:1). Kto wygra mecz Wisła - Pogoń?

Mecz Wisła Kraków - Pogoń Szczecin odbędzie się w sobotę 20 maja o godz. 20:30. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Canal+ Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z meczu Wisła - Pogoń.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: