SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Ekstraklasa: Zagłębie - Cracovia NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

Ekstraklasa: Zagłębie - Cracovia NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

01.05.2017, godz. 17:51
Cracovia - Zagłębie
Cracovia - Zagłębie foto: CYFRA SPORT

Oglądaj NA ŻYWO w TV i INTERNECIE mecz Zagłębie Lubin - Cracovia. Gdzie STREAM ONLINE LIVE ze spotkania Zagłębie - Cracovia? Oba zespoły, które zmierzą się w poniedziałek na Dolnym Śląsku miały przed sezonem znacznie większe ambicje. Nie zostały one jednak spełnione i zarówno "Miedziowi", jak i "Pasy" do końca będą drżeć o ligowy byt. Sprawdź, gdzie w TV i ONLINE oglądać NA ŻYWO mecz Zagłębie - Cracovia.

Przed sezonem kibice i eksperci w ciemno stawialiby, że mecz Zagłębie Lubin - Cracovia toczyć się może tylko w ramach rozgrywek grupy mistrzowskiej sezonu 2016/17 Ekstraklasy. Rzeczywistość okazała się jednak znacznie bardziej brutalna dla tych ekip. Zarówno "Miedziowi", jak i "Pasy" spisywali się słabo, szczególnie po przerwie zimowej. W efekcie tego, zespoły te znalazły się w drugiej połowie ligowej stawki i o byt w najwyższej klasie rozgrywkowej muszą walczyć do samego końca.

W nieco lepszej sytuacji są gospodarze poniedziałkowego starcia. Lubinianie plasują się na drugiej lokacie w grupie spadkowej i mają dwadzieścia punktów na koncie. "Pasy" są w znacznie gorszej sytuacji. Ekipa z Grodu Kraka jest na szóstej pozycji, ostatniej bezpiecznej. Ma jednak tyle samo punktów co przedostatni Ruch Chorzów i ostatni Piast Gliwice. Spotkanie na Dolnym Śląsku będzie więc dla krakowian pierwszym z serii o być albo nie być.

Mecz Zagłębie Lubin - Cracovia odbędzie się w poniedziałek 1 maja. Początek starcia zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Eurosport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z meczu Zagłębie - Cracovia.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: