SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa FK Krasnodar ładnie podziękował Arturowi Jędrzejczykowi

FK Krasnodar ładnie podziękował Arturowi Jędrzejczykowi

30.12.2016, godz. 17:08
Artur Jędrzejczyk
Artur Jędrzejczyk foto: EAST NEWS

Artur Jędrzejczyk zakończył swoją kilkuletnią przygodę z FK Krasnodar i oficjalnie wrócił do Legii Warszawa. Rosyjski klub, w którym reprezentant Polski występował z małą przerwą od 2013 roku, ładnie podziękował "Jędzy" na oficjalnej stronie internetowej.

Artur Jędrzejczyk w barwach FK Krasnodar rozegrał 91 oficjalnych spotkań, w których zdobył dwie bramki i zanotował osiem asyst. Nie wygrał z drużyną żadnych trofeów, ale z powodzeniem występował w europejskich pucharach. Teraz wraca do Legii Warszawa, czyli do swojego domu, jak to ładnie ujął rosyjski klub w oficjalnych podziękowaniach. Warto przypomnieć, że w poprzednim sezonie "Jędza" na zasadzie wypożyczenia trafił na połowę sezonu na Łazienkowską i pomógł Legii wygrać mistrzostwo Polski.

"Cały klub FK Krasnodar dziękuje Arturowi Jędrzejczykowi za profesjonalną pracę i życzy mu udanej kontynuacji kariery w domu" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej rosyjskiej drużyny. Odejście polskiego obrońcy będzie sporą stratą dla Krasnodaru, gdyż regularnie grał w pierwszym składzie. Został sprzedany za około milion euro.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: