SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Górnik Łęczna - Ruch Chorzów LIVE. Gdzie transmisja TV i ONLINE STREAM?

Górnik Łęczna - Ruch Chorzów LIVE. Gdzie transmisja TV i ONLINE STREAM?

19.11.2016, godz. 14:50
Górnik Łęczna, piłka nożna
foto: CYFRA SPORT

Górnik Łęczna - Ruch Chorzów LIVE. Mecz Górnik - Ruch NA ŻYWO. Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Dwie najsłabsze obecnie drużyny ligi. Która z ekip ucieknie ze strefy spadkowej i zepchnie tam Wisłę Płock? Warunek jest jeden: trzy punkty i dobicie rannego przeciwnika. Gdzie transmisja w TV z meczu Górnik Łęczna - Ruch Chorzów?

Górnik Łęczna - Ruch Chorzów LIVE. Mecz Górnik - Ruch NA ŻYWO. Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Na Lubelszczyźnie optymizm aż bucha. Zespół Górnika w tym sezonie największe problemy miał bowiem w ofensywie. Zawodzili napastnicy, a Andrzej Rybarski nie miał wielkiego wyboru. Korzystał z tych, którzy byli akurat zdrowi. W sobotę pole manewru będzie miał większe. Wszystko za sprawą powrotów Bartosza Śpiączki i Vojo Ubiparipa - dwóch zdecydowanie najskuteczniejszych snajperów Górników.

- Zbieraliśmy dobre opinie, byliśmy chwaleni za ofensywę, ale brakowało wykończenia. Teraz to się zmieni - nie ukrywał optymizmu przed meczem Arkadiusz Onyszko, trener bramkarzy łęcznian. Inni szli dalej. Paweł Sasin uznał nawet, że Górnik walczy wciąż o najlepszą ósemkę ligi. Chorzowianie nie wyglądają lepiej. Ekipa Waldemara Fornalika w obecnych rozgrywkach cierpi. Brakuje jakości, skuteczności, pomysłu - Niebiescy coraz bardziej przypominają murowanego kandydata do spadku. Na dodatek nie omijają ich kontuzje. Uraz wyeliminował z sobotniego spotkania między innymi Rafała Grodzickiego, bodaj najsilniejsze ogniwo chwiejącej się defensywy.

Górnik Łęczna - Ruch Chorzów LIVE. Gdzie transmisja w TV

Mecz Górnik - Ruch rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:30. Transmisja w TV z wydarzenia na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: