SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i ONLINE STREAM?

Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i ONLINE STREAM?

29.10.2016, godz. 15:00
Grzegorz Bonin, Górnik Łęczna
foto: CYFRASPORT

Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław NA ŻYWO. Mecz Górnik - Śląsk LIVE. Transmisja w TV. Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie. Która drużyna podtrzyma serię i zaliczy trzeci kolejny mecz bez porażki? Obie ekipy zajmują miejsca w dolnej połowie tabeli, ale ewentualny komplet punktów zbliży je do czołówki ligi. Gdzie transmisja w TV z meczu Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław?

Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław NA ŻYWO. Mecz Górnik - Śląsk LIVE. Transmisja w TV. Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie. Górnik tydzień temu zwyciężył. Piłkarze Andrzeja Rybarskiego pokonali Wisłę Płock 2:1, a decydujące trafienie zdobyli w doliczonym czasie gry. - Otrząsneliśmy się. Ta drużyna ma charakter - powiedział później szkoleniowiec zespołu z Lubelszczyzny. Zespołu, który przede wszystkim w tym sezonie zawodzi pod względem skuteczności. Najlepszymymi strzelcami Górników są... bramkarze rywali. To oni aż trzykrotnie dawali bramki łęcznianom.

Śląsk również obudził się po chwilowych problemach. W zeszły weekend pechowo zremisował z Cracovią 2:2. Pechowo, bo gracze Mariusza Rumaka, po golach Petera Grajciara, prowadzili już 2:0. To było o tyle bolesne, że piłkarze z Dolnego Śląska przedłużyli w ten sposób niefortunną serię... braku zwycięstwa na swoim stadionie. Są natomiast królami wyjazdów. Ostatnią porażkę odnieśli dwa miesiące temu, przeciwko Arce w Gdyni.

Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Górnik - Śląsk rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:30. Transmisja w TV na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: