SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Jacek Kiełb zaatakował kibica Lecha Poznań: Gdybym go uderzył, już by nie wstał [ZDJĘCIE]

Jacek Kiełb zaatakował kibica Lecha Poznań: Gdybym go uderzył, już by nie wstał [ZDJĘCIE]

29.04.2017, godz. 09:34
Jacek Kiełb zaatakował kibica
foto: Głos Wielkopolski

Jacek Kiełb może mieć problemy! Piłkarz Korony Kielce nie wytrzymał i tuż po spotkaniu Korony Kielce z Lechem Poznań (2:3), zaatakował fana Kolejorza! Skrzydłowy kielczan tłumaczy, że zareagował agresywnie, ponieważ kibic poznańskiej ekipy obrażał jego rodzinę! Będzie kara ze strony organizatora rozgrywek?

Nie pozwolę nikomu obrażać mojej rodziny. Wszyscy wokół serdecznie mnie pozdrawiali, ale zawsze się trafi jakiś gość, który wjeżdża na rodzinę, a takich rzeczy się nie robi - powiedział piłkarz na gorąco po meczu. Dodał, że nie przesadził i nie uderzył kibica: - Gdybym to zrobił, już by nie wstał. Po prostu zwróciłem mu uwagę. Niestety dla niego, całe zajście zostało nagrane. Widać na nim, że obaj panowie mają sobie wiele do powiedzenia. Piłkarz odchodzi, zachęcony kolejnymi okrzykami kibica wraca, uderza sympatyka Lecha i dopiero schodzi do szatni. - Czasem nerwy biorą górę i trzeba sobie z tym jakoś radzić - dodał skrzydłowy Korony.

Czy piłkarza czeka kara? Patrząc na szkodliwość czynu - czytaj: siłę uderzenia - byłby to naprawdę absurd. Z drugiej strony, nagranie pokazuje dość jednoznacznie. Panowie się kłócą, ale tylko piłkarz atakuje. Fan jedynie się cofa.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: