SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Jacek Magiera zapowiada kolejne transfery Legii! "Pod koniec lutego..."

Jacek Magiera zapowiada kolejne transfery Legii! "Pod koniec lutego..."

12.02.2017, godz. 21:26
Jacek Magiera, Legia Warszawa
foto: Super Express

Legia Warszawa w zimowym okienku transferowym więcej sprzedawała, niż kupowała. Trener zespołu Jacek Magiera przyznał jednak, że to nie musi być wcale koniec transferów "Wojskowych" - W ostatnim tygodniu lutego coś może się dziać - przyznał po ostatnim ligowym meczu z Arką Gdynia.

Zimą z Legii odeszli Bartosz Bereszyński, Nemanja Nikolić, Aleksandar Prijović, a także dwóch zawodników, którzy nie byli pierwszoplanowymi postaciami zespołu - Michaił Aleksandrow i Steeven Langil. Na Łazienkowską trafili z kolei Artur Jędrzejczyk, Daniel Chima Chukwu, Tomas Necid i Dominik Nagy.

W pierwszym meczu po zimowej przerwie "Wojskowi" pokonali na wyjeździe Arkę Gdynia 1:0, a spotkanie w podstawowej jedenastce rozpoczęły dwa nowe nabytki - Jędrzejczyk i Necid. Ten drugi zaliczył nawet asystę, choć trudno jeszcze jednoznacznie stwierdzić, czy okaże się dużym wzmocnieniem i wypełni w ataku lukę po Nikoliciu i Prijoviciu.

Po spotkaniu trener Jacek Magiera przyznał, że to wcale nie musi być koniec zimowych transferów Legii. Klub ponoć pracuje nad kolejnymi wzmocnieniami, ale można się ich spodziewać dopiero pod koniec lutego - Do Legii tej zimy jeszcze może ktoś dołączyć. Nie powiem kto, na jaką pozycję, ale myślimy o wzmocnieniach. Okno transferowe w Polsce otwarte jest do końca miesiąca, mamy jeszcze czas. Ale jeśli ktoś miałby do nas przyjść, to pewnie dopiero w ostatnim tygodniu lutego. Wtedy może się coś dziać - przyznał po meczu z Arką.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: