SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Jagiellonia Białystok - Lech Poznań NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE LIVE

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE LIVE

04.06.2017, godz. 15:50
Lech Poznań - Korona Kielce
foto: CYFRA SPORT

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań LIVE. Mecz Jagiellonia - Lech NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO w Internecie. Transmisja w TV. Czy białostoczczanie wyprzedzą na finiszu Legię Warszawa? Gracze Michała Probierza nie zależą tylko od siebie. Kciuki trzymać muszą też za Lechistów, a apetyt na tytuł mistrzowski ma też Lech Poznań. Gdzie transmisja w TV z meczu Jagiellonia Białystok - Lech Poznań?

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań LIVE. Mecz Jagiellonia - Lech NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO w Internecie. Transmisja w TV. Białoczczanie w niedzielę muszą wygrać. To dla nich warunek konieczny. Inaczej o tytule nie mają nawet prawa marzyć. Później błagalne spojrzenia powinni skierować w stronę Warszawy, gdzie Lechia bić się będzie z Legią. Tytuł zawodnikom z Podlasia dać może zarówno triumf gdańszczan jak i remis w stolicy.

Tyle że problemem może być już zwycięstwo w Białymstoku. Na Podlasie przyjechał bowiem Lech Poznań. Zawodnicy Nenada Bjelicy w tym sezonie w starciach "z czołówką" ligi zwykle zawodzą - jak w ostatnich meczach z Legią - ale wciąż też mają nadzieje na tytuł. Im da go zwycięstwo gdańszczan w stolicy i trzy punkty zdobyte na Podlasiu. Patrząc po potencjale kadrowym i formie prezentowanej przez gwiazdy zespołu - Radosław Majewski, Marcin Robak - nie jest to scenariusz rodem z football fiction.

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań LIVE Transmisja TV

Mecz Jagiellonia - Lech rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00. Transmisja ze spotkania na antenie Canal+Sport 2.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: