SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

21.05.2017, godz. 17:44
Lech Poznań- Legia Warszawa
foto: CYFRA SPORT

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa NA ŻYWO. Mecz Jagiellonia - Legia LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Jagiellonia Białystok zatrzyma Legię Warszawa? Mistrzowie Polski jeśli wygrają w niedzielę, znajdą się o mały kroczek od tytułu. Białostoczczanie, jeśli przegrają, na tytuł będą musieli poczekać jeszcze rok. Gdzie transmisja w TV z meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa?

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa NA ŻYWO. Mecz Jagiellonia - Legia LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. - Nasi rywale zdają sobie sprawę z tego, że jeśli nie wygrają z nami, stracą szansę na mistrzostwo - stwierdził prowokacyjnie przed meczem z Jagą Michał Kucharczyk. Legioniści czują się mocni. Po zwycięstwie z Lechem Poznań wrócili na fotel lidera po wielu miesiącach pościgu za czołówką.

W Białymstoku czeka ich jednak ciężka przeprawa. Na trybunach zasiądzie 22 tysiące widzów. Wierzących, że Jaga może jeszcze powalczyć o mistrzostwo Polski. Gracze Michała Probierza w ostatnich dniach zaliczyli jednak koszmarną wpadkę. Porażka 0:4 z Lechią Gdańsk zepsuła nastroje na Podlasiu.

- Jedziemy po trzy punkty - to deklaracja Kucharczyka. - Jesteśmy w komfortowej sytuacji - to znowu Jacek Magiera. W Warszawie powoli zaczynają się przygotowania do mistrzowskiego tytułu. Czy Jaga zepsuje humory rywalom?

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Jagiellonia - Legia rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: