SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i ONLINE STREAM

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i ONLINE STREAM

23.10.2016, godz. 17:51
Konstantin Vassiljev, Jagiellonia Białystok
foto: EAST NEWS

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin NA ŻYWO. Mecz Jagiellonia - Zagłębie LIVE. Ekstraklasa w TV i STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO. Dwie najmocniejsze defensywy w lidze. Zarazem dwie ekipy, które lepiej... radzą sobie na wyjazdach. Czy to przepis na ciekawe widowisko na Podlasiu? Gdzie transmisja w TV z meczu Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin?

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin NA ŻYWO. Mecz Jagiellonia - Zagłębie LIVE. Ekstraklasa w TV i STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO. Jaga w spotkaniach wyjazdowych uzbierała do tej pory 14 punktów. U siebie ledwie 10. Liczby lubinian są podobne. 11 na obcych stadionach i 9 w domu. Na dodatek obie ekipy zdecydowanie najlepiej w stawce radzą sobie z bronieniem dostępu do własnego pola karnego. Białostoczczanie do tej pory w dwunastu kolejkach ledwie 7 razy pozwolili rywalom wbić futbolówkę do bramki.

Zagłębie w tej statystyce jest drugie. Gracze Piotra Stokowca stracili bramek 10. Przy tym wszystkim gospodarze i goście niedzielnego starcia nie zapominają o strzelaniu. Jagiellonia to druga najskuteczniejsza ekipa w Ekstraklasie. Zagłębie czwarta. I obie mają ambicje sięgające gry w europejskich pucharach. Tym bardziej, że z dotychczasowych faworytów rozgrywek tylko Lechia Gdańsk gra na miarę oczekiwań. Problem w tym, że Jaga w ostatnich tygodniach wyraźnie wpadła w dołek. Dwa ostatnie spotkania bezbramkowo zremisowała. - Trenujemy po to, by wygrywać - powiedział Michał Probierz, ale jego siły jego drużyny zaczynają topnieć. W Lubinie nie wystąpi Karol Mackiewicz, który zerwał więzadła krzyżowe i czeka go kilka miesięcy rehabilitacji.

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Jagiellonia - Zagłębie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00. Transmisja w TV na antenie Canal+.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: