SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Jagiellonia - Cracovia LIVE. Ekstraklasa transmisja w TV i STREAM ONLINE NA ŻYWO

Jagiellonia - Cracovia LIVE. Ekstraklasa transmisja w TV i STREAM ONLINE NA ŻYWO

15.04.2017, godz. 17:37
Cillian Sheridan, Jagiellonia Białystok
foto: CYFRA SPORT

Jagiellonia - Cracovia LIVE. Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia NA ŻYWO. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Jagiellonia utrzyma prowadzenie w ligowej tabeli? Piłkarze Michała Probierza mają punt przewagi nad Legią Warszawa i szansę na rozpoczęcie walki w grupie mistrzowskiej w komfortowej sytuacji. Gdzie transmisja w TV z meczu Jagiellonia Białystok - Cracovia?

Jagiellonia - Cracovia LIVE. Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia NA ŻYWO. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. W Białymstoku robią wiele, byle nie poczuć się jak faworyt do tytułu mistrzowskiego. Michał Probierz nawołuje wręcz do swoich piłkarzy, by ci nie "odfrunęli". - Będziemy czujni. Krakowianie wyjdą na boisko zdeterminowani - powiedział szkoleniowiec zespołu z Podlasia.

Jaga jest w tabeli Ekstraklasy pierwsza. Jeśli tak zakończy rozgrywki po 30. kolejce, w grupie mistrzowskiej głównych kontrkandydatów do tytułu podejmie na własnym boisku. Piłkarze z Podlasia w sytuacji są więc znakomitej. Na dodatek do gry wrócić ma onstantin Vassiljew, co oznacza, że ofensywna siła piłkarzy ze wschodu Polski jeszcze wzrośnie. A ta już imponuje. W pięciu ostatnich spotkaniach, Jagiellonia zdobyła 13 punktów. Trzykrotnie również, w starciach ze Śląskiem Wrocław, Koroną Kielce i Zagłębiem Lubin, piłkarze Jagi zdobywali w jednym spotkaniu cztery gole. Czy podobnie będzie przeciwko Cracovii?

Jagiellonia - Cracovia LIVE. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: