SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Jagiellonia - Korona LIVE. Ekstraklasa TV i STREAM ONLINE w Internecie

Jagiellonia - Korona LIVE. Ekstraklasa TV i STREAM ONLINE w Internecie

11.03.2017, godz. 20:10
Jacek Góralski, Jagiellonia Białystok
foto: Super Express

Jagiellonia - Korona LIVE. Jagiellonia Białystok - Korona Kielce NA ŻYWO w Internecie. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie. Transmisja w TV. Jak Jagiellonia odpowie na zwycięstwo Lecha Poznań? Piłkarze Michała Probierza mogą w ten weekend wskoczyć na fotel lidera ligi. Muszą tylko wygrać z Koroną i liczyć na potknięcie Lechii Gdańsk. Gdzie transmisja w TV z meczu Jagiellonia Białystok - Korona Kielce?

Jagiellonia - Korona LIVE. Jagiellonia Białystok - Korona Kielce NA ŻYWO w Internecie. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie. Transmisja w TV. Nie ma drugiej tak chwiejnej ekipy w Ekstraklasie. Gra Jagiellonia, jest ciekawie. To warunek podstawowy. Piłkarze Michała Probierza wiosną rozegrali do tej pory cztery spotkania. Dwa wygrali, dwa przegrali. Rozbili Górnika Łęczna 5:0, dobili Śląska Wrocław 4:1, ale również oberwali solidnie po głowie od Lechii Gdańsk (0:3) i Wisły Kraków (1:3). Prezentując przy tym dwa zupełnie różne oblicza. Zespołu skrajnie ofensywnego, z pasją atakującego rywala, a zarazem miałkiego, niezdolnego do zdominowania przeciwnika w spotkaniu wyjazdowym.

Dokładnie taki sam bilans wygranych-przegranych ma Korona. I też - u siebie kielczanie rywali rozbijają. Na wyjeździe czekają na najniższy wymiar kary. Białostoczczanie walczą jednak wciąż o tytuł mistrzowski, a Korona heroicznie utrzymuje miejsce w czołowej ósemce rozgrywek. Naciska na nich jednak Pogoń Szczecin, Arka Gdynia oraz Wisła Płock i tylko regularne triumfy mogą zapewnić złocisto-krwistym utrzymanie już w kwietniu. Czy przełamią się na obcych boiskach już w sobotę?

Jagiellonia - Korona LIVE. Transmisja w TV

Mecz Jagiellonia - Korona rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:30. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: