Jagiellonia - Legia 0:0 NA ŻYWO w internecie. Zapis relacji LIVE z Białegostoku

2011-05-13 18:47

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa to bardzo ważny mecz dla układu górnych rejonów tabeli. Po bardzo ciekawym meczu padł remis 0:0. Zapraszamy do przeczytania relacji NA ŻYWO z meczu Jagiellonia - Legia na portalu Gwizdek24.pl.

22:05

Koniec spotkania. Jagiellonia - Legia 0:0

21:58

90 Kucharczyk był o krok od podania piłki do Hubnika który był na czystej pozycji!!!

21:53

87 min Hubnik schodzi, Kucharczyk wchodzi

21:53

87 min Skaba broni świetnie strzały białostoczan, a po chwili chce pobić Komorowskiego!

21:51

85 min Makuszewski wywalczył rzut rożny po indywidualnej akcji

21:46

80 min Dobre dośrodkowanie Makuszewskiego, ale piłkę wybijają legioniści

21:43

78 min Strzał Burkhardta, ale broni Skaba

21:43

77 min Pawłowski wchodzi na boisko za Grzyba

21:40

74 min Burkhardt z dystansu, ale obok

21:39

73 min Co zrobił Lato?! Miał pustą bramkę i nie trafił do niej strzałem głową!

21:38

73 min Żółta kartka dla Arzumanjana po faulu na Radoviciu

21:36

70 Jagiellonia znów ostro nacierała, ale był spalony Skerli

21:33

67 min Hubnik wywalczył rzut wolny

21:32

66 min Błąd Skaby, Frankowski o krok od strzelenia gola!

21:31

Jagiellonia atakuje Legię z całych sił, ale na razie bez powodzenia

21:28

63 min Pejović z dystansu niecelnie

21:26

Zasłużona kartka dla Borysiuka, ktory wyleciał z boiska po drugiej żółtej kartce.

21:25

59 min Druga czerwona kartka dla Legii!!! Tym razem z boiska wylatuje Borysiuk!!!

21:23

58 min Fatalny strzał Kupisza z dystansu

21:22

56 min Gol podaje do Hubnika, ale ten strzela wysoko ponad bramką Jagi

21:19

54 min Grzyb strzela ponad bramką z wolnego

21:18

Vrdoljak sfaulował Frankowskiego, który wychodził na sam na sam. Słuszna "czerwień".

21:18

52 min Czerwona kartka dla Vrdoljaka!!!

21:16

50 min A tym razem dobre podanie Manu, ale Żyro zmarnował tę sytuację

21:15

49 min Manu znów się nie popisał. Mógł zrobić wszystko w polu karnym Jagi, a kopnął wprost w obrońcę

21:13

47 min Dośrodkowanie Manu do Gola, ale Janusz nie wygrał pojedynku z obroną Jagiellonii

21:11

46 min Rozpoczęli

21:11

II POŁOWA

20:53

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie.

20:53

46 min Radović popycha rywala (Seratlić) i dostaje żółtą kartkę

20:51

Jagiellonia mocno przycisnęła, a trenerzy krzyczą do piłkarzy Legii: "wytrzymać"!

20:49

43 min Jak tego nie trafił Arzumanjan! Był dwa metry przed bramką i do niej nie trafił!

20:47

41 min Ależ akcja Jagiellonii! Burkhardt kapitalnie podaje do Kupisza, który dośrodkowuje do Frankowskiego. Ten w swietnej sytuacji przegrywa jednak pojedynek z obrońcą Legii!

20:43

37 min Dobre dośrodkowanie Burkhardta i musiał wypiąstkować piłkę

20:42

36 min Hubnik w polu karnym, ale został zablokowany

20:40

34 min Tym razem faul Kupisza na Komorowskim. Na razie same zagrania nie fair...

20:38

32 min Mocne uderzenie z dystansu Pejovicia, ale obok bramki

20:37

32 min Na razie dobrze spisuje się Słowik, który w bramce zastępuje Sandomierskiego

20:37

31 min Niewiele zabrakło, a Jagiellonia strzeliłaby sobie gola samobójczego

20:34

30 min Wawrzyniak wyraźnie znęca się nad Seratliciem. Znów faul

20:31

25 min Brutalny zrobił się ten mecz. Teraz Burkhardt równo z trawą wycina Radovicia

20:30

24 min Tym razem znowu pokrzywdzony Seratlić zwija się z bólu...

20:28

22 min Wawrzyniak w odwecie za faul sprzed 2 minut uderzył łokciem Seratlicia. Bez konsekwencji

20:27

21 min Bardzo, bardzo groźny strzał Frankowskiego, obroniony jednak przez Skabę

20:24

18 min Dobre dośrodkowanie Kiełbowicza, piłkę dostaje Vrdoljak, ale źle uderza

20:21

15 min Strzał Michała Żyry z dystansu, który jednak broni Słowik

20:20

14 min Strzał Radovicia, dopada do piłki Hubnik, który jednak był na spalonym

20:18

12 min Dobra próba zagrania Radovicia do Hubnika, ale troszkę za mocno

20:13

7 min Niepotrzebna strata Gola, ale też nieudana kontra Jagiellonii

20:10

5 min Kontra Kupisza, dośrodkowanie i mamy rzut rożny dla Jagi

20:10

4 min Vrdoljak łatwo odbiera piłkę Lacie w linii obrony

20:07

2 min Blisko Jagiellonia! Dośrodkowanie Pejovicia i Frankowski był o krok od dojścia do piłki!

20:06

1 min Rozpoczęli

20:03

Mecz rozpocznie się z opóźnieniem, bo nad murawą zalegają... dźwigi. Obserwator stwierdził, że nie będzie pierwszego gwizdka, dopóki nie zostaną usunięte.