SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Jagiellonia - Termalica NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć w TV i w INTERNECIE? STREAM LIVE

Jagiellonia - Termalica NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć w TV i w INTERNECIE? STREAM LIVE

02.04.2017, godz. 15:16
Pogoń - Jaga
foto: CYFRA SPORT

Jagiellonia Białystok – Termalica Bruk-Bet Nieciecza NA ŻYWO w TV i w INTERNECIE. Gdzie można obejrzeć STREAM LIVE? Podpowiadamy, kto przeprowadzi transmisję ze spotkania LOTTO Ekstraklasa? Drużyna z Białegostoka podejmie Bruk-Bet, który walczy o pozostanie w górnej połowie tabeli. Czy goście przełamią złą passę ostatnich kolejek, czy to gospodarze zdobędą cenne punkty w kontekście walki o tytuł mistrza?

Jagiellonia straciła wczoraj fotel lidera na rzecz warszawskiej Legii. Dzisiaj ma okazję odzyskać to, co zostało jej zabrane. Podopiecznych Michała Probierza czeka jednak niełatwe zadanie. Ich przeciwnikiem będzie Termalica, która dopiero co rozstała się z trenerem Czesławem Michniewiczem. W drużynie z Niecieczy panuje piłkarska złość, wynikająca ze słabszych wyników w ostatnich tygodniach. Mecz na Podlasiu będzie dla nich okazją do zatarcia złego wrażenia. W przypadku wygranej goście umocnią swoją pozycję w grupie mistrzowskiej, jeśli zaś zwycięży „Jaga” – wróci na tron LOTTO Ekstraklasa.

Mecz rozpocznie się o godzinie 15.30. Obejrzeć można go na kanale Canal + Sport. Żadne legalne źródło nie przeprowadzi transmisji live z tego spotkania w internecie. Relacja pomeczowa zaraz po ostatnim gwizdku na sport.se.pl.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: