SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Janusz Wójcik motywuje i ma swój... napój energetyczny! [WIDEO 18+]

Janusz Wójcik motywuje i ma swój... napój energetyczny! [WIDEO 18+]

22.09.2016, godz. 15:27
Janusz Wójcik
Janusz Wójcik foto:

28 września premiera drugiej części wspomnień Janusza Wójcika pod tytułem "Jak Goliłem Frajerów". Akcja promocyjna już ruszyła pełną parą, a szczęśliwcy będa mogli spróbować eliksiru "Wójta", czyli specjalnego napoju energetycznego. Mamy dla Was, wszystkich pełnoletnich, WIDEO!

Po dwóch latach od premiery pierwszej książki pt. "Wójt. Jedziemy z frajerami! Całe moje życie" autorstwa trenera i dziennikarza "Super Expressu" Przemysława Ofiary, czas na drugą część wspomnień legendarnego szkoleniowca. Dowiecie się z niej m.in. jak zapolował na tygrysa i co powiedział prezydentowi Syrii Baszszarowi Al-Asadowi! Ale "Wujo" coachem mentalnym? To możliwe. Podczas treningów z panem Januszem z pewnością przyda się też specjalny napój energetyczny. A wideo tylko dla widzów o mocnych nerwach!
Janusz Wójcik to ostatni Polski trener piłkarski (i trzeci w historii po Kazimierzu Górskim i Antonim Piechniczku), który z wielkiej imprezy wrócił z medalem. Na igrzyskach w Barcelonie (1992) sięgnął po srebro, przegrywając w finale z Hiszpanią. Potem prowadził m.in. Legię Warszawa i seniorską kadrę.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: