SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Kibice rozmawiali z Besnikiem Hasi po Termalice. Gęsta atmosfera przed Borussią Dortmund

Kibice rozmawiali z Besnikiem Hasi po Termalice. Gęsta atmosfera przed Borussią Dortmund

12.09.2016, godz. 12:34
Besnik Hasi, Legia Warszawa
foto: Super Express

Już w środę Legia Warszawa podejmie Borussię Dortmund w 1. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jednak atmosfera przy Łazienkowskiej przed tym prestiżowym spotkaniem daleka jest od ideału. Mistrzowie Polski ponownie zawiedli oczekiwania swoich kibiców przegrywając z Termaliką 1:2, a po końcowym gwizdku przeprowadzili rozmowę z Besnikiem Hasim. - To zostaje miedzy mną, a kibicami, nie będę o tym mówił - powiedział Albańczyk.

Od początku obecnego sezonu Legia Warszawa nie przypomina drużyny, która kilka miesięcy temu wywalczyła na 100-lecie mistrzostwo i Puchar Polski. Stery po Stanisławie Czerczesowie przejął Besnik Hasi, który przez kilka lat pracował w Anderlechcie Bruksela i słynął z dobrej współpracy z młodzieżą. Wprawdzie jego podopieczni wywalczyli awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów, lecz styl, w którym to zrobili pozostawia wiele do życzenia. W LOTTO Ekstraklasie również nie idzie najlepiej, na chwilę obecną obrońcy tytułu zajmują 12. miejsce ze stratą 9 punktów do lidera z Białegostoku.

Fani mieli nadzieję, że we wszystkim pomoże przerwa na reprezentację, dodatkowo do drużyny dołączyło czterech zawodników w tym Miroslav Radović, udało się zatrzymać Michała Pazdana i Nemanję Nikolicica, ale mimo to ekipa z Warszawy poległa w sobotę z Termaliką 1:2 w przeddzień pierwszego meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund przed własną publicznością. Po końcowym gwizdku sędziego kibice, którzy wybrali się do Niecieczy rozmawiali z Besnikiem Hasim, lecz szkoleniowiec nie chciał nic zdradzić. - O czym rozmawiałem z kibicami po ostatnim gwizdku? To zostaje miedzy mną, a kibicami, nie będę o tym mówił - powiedział Albańczyk. Natomiast "Rado" twierdzi, że potrzebne jest wspólne wyjaśnienie tego wszystkiego, co się dzieje. - Nikt nie spodziewał się takiego wyniku, ale teraz nic nie zmienimy. Powinniśmy usiąść i porozmawiać, tak żeby każdy powiedział, co naprawdę myśli. Tracimy punkty w LOTTO Ekstraklasie i gdzieś później może nam ich zabraknąć w decydującej części sezonu - powiedział Serb, który wymienił kilka zdań z Malarzem, co widać na poniższym filmiku.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: