SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Kibice załamani. Tak będą wyglądać nowe stroje Legii Warszawa? [ZDJĘCIA]

Kibice załamani. Tak będą wyglądać nowe stroje Legii Warszawa? [ZDJĘCIA]

14.05.2017, godz. 10:10
Legia liderem po raz pierwszy w tym sezonie
Dzięki Kucharczykowi warszawska Legia wysunęła się na prowadzenie w tabeli foto: CYFRA SPORT

Portal Todo Sobre Camisetas opublikował grafikę, przedstawiającą projekt koszulek Legii Warszawa. To właśnie w tych kompletach "Wojskowi" mają występować w przyszłym sezonie 2017/18. Pierwsze komentarze nie są przychylne. Kolory i wzór nie spodobały się szerokiej rzeszy kibiców.

Do internetu wyciekły projekty nowych strojów Legii Warszawa. To właśnie w takich koszulkach klub z polskiej stolicy ma przystąpić do rozgrywek w przyszłym sezonie. Domowy trikot będzie oczywiście biały, a przeszywać go ma szary, skośny pas. Dodatkowo Adidas zaproponował wiele czarnych wstawek. Koszulka wyjazdowa ma być zaś ciemnoszara. I na niej znajduje się szeroka "szarfa", biegnąca od jednego ramienia do przeciwległego dolnego rogu. Tutaj pas będzie miał jaśniejszy odcień szarości. Pojawią się także czarne elementy.

Pierwsze komentarze w internecie okazały się nieprzychylne. Kibice nie spodobały się nowe projekty i kolory meczowych kompletów. Najczęściej pojawia się zarzut, że są one zbyt blade i w porównaniu do tegorocznych wyjazdowych (ciemnozielone - przyp. red.) są bez wyrazu. A wy, co sądzicie? Dajcie znać w naszej sondzie.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: