SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Kibicka Wisły Płock zaczęła rodzić na stadionie! [WIDEO]

Kibicka Wisły Płock zaczęła rodzić na stadionie! [WIDEO]

21.04.2017, godz. 18:15
Szczęśliwa rodzina i piłkarze Wisły Płock
Szczęśliwa rodzina i piłkarze Wisły Płock foto: YouTube

Ta rodzina z Płocka od lat kibicuje lokalnej Wiśle i stara się chodzić na wszystkie mecze, niezależnie od okoliczności. W Wielką Sobotę, choć pogoda nie rozpieszczała, małżeństwo wraz z synem poszło na stadion, wspierać swoich ulubieńców. Mama była w dziewiątym miesiącu ciąży i nagle zaczęła rodzić! Choć początkowo o tym nie wiedziała...

15 kwietnia rodzina postanowiła tradycyjnie wybrać się na mecz Wisły Płock, która grała wtedy z Lechem Poznań (porażka 0:3). W przerwie spotkania mocno zaczął padać deszcz, a kobieta w ciąży stwierdziła, że jest jej mokro.

Gdy wróciła do domu zadzwoniła do męża. Mówiła, że nie zmokła od deszczu, tak jak wcześniej myślała, tylko odeszły jej wody. Mąż szybko zrezygnował z dalszego oglądania meczu i zabrał żonę do szpitala, a następnego dnia parze urodził się zdrowy synek. Na drugie imię ma Lech, co oczywiście wiąże się z tym, że poród zaczął się podczas meczu z ekipą z Wielkopolski.

Szczęśliwą rodzinę odwiedzili piłkarze Wisły Płock. Całą historię można obejrzeć poniżej, w materiale przygotowanym przez "WisłaPłockTV".

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: