SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Korona Kielce - Lech Poznań NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM LIVE ONLINE?

Korona Kielce - Lech Poznań NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM LIVE ONLINE?

06.08.2016, godz. 20:44
Lech Poznań, Ekstraklasa
foto: CYFRASPORT

Korona Kielce - Lech Poznań NA ŻYWO. Mecz Korona - Lech LIVE. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Starcie tytanów początku sezonu! Czy Lech strzeli wreszcie gola? Czy poznaniacy wygrają wreszcie mecz? A może triumf zaliczą wreszcie kielczanie? Gdzie transmisja w TV z meczu Korona Kielce - Lech Poznań?

Korona Kielce - Lech Poznań NA ŻYWO. Mecz Korona - Lech LIVE. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. To być może spotkanie najbardziej nieudolnych zespołów na starcie ligowego sezonu. Lechici nie strzelili jeszcze gola. Wyglądają koszmarnie. Jak w poprzednim sezonie, gdy ratowali się ucieczką ze strefy spadkowej. Podobnie zresztą jak kielczanie, w szeregach których daleko jednak od atmosfery porażki. - Nawet nie wiem, które miejsce w tabeli zajmujemy - powiedział dziennikarzom Tomasz Wilman, szkoleniowiec złocisto-krwistych. Pójdziemy 40-latkowi na rękę. Po dwóch remisach i porażce Korona jest trzynasta. Lepiej niż Lech, który tradycyjnie już, zajmuje latem miejsce... ostatnie.

Ekipa Jana Urbana znowu zagra osłabiona. Prawdopodobnie. Do formy wracają bowiem dopiero Paulus Arajuuri i Szymon Pawłowski. Z nimi w składzie gra Kolejorza powinna nabrać rozmachu. Tym bardziej, że jak mówi się w Poznaniu, to jeszcze nie koniec transferów do zespołu niedawnego mistrza kraju. - Pieniądze są - to nieoficjalne stanowisko włodarzy poznańskiej ekipy.

Korona Kielce - Lech Poznań LIVE. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Korona - Lech rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:30. Transmisja w TV na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: