SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Korona Kielce - Legia Warszawa NA ŻYWO: Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

Korona Kielce - Legia Warszawa NA ŻYWO: Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

28.10.2016, godz. 21:34
Korona Kielce - Legia Warszawa, LOTTO Ekstraklasa, Michał Kucharczyk, Nabil Aankour
foto: EAST NEWS

Korona Kielce - Legia Warszawa w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. Gospodarze piątkowego meczu są pogrążeni w sportowym kryzysie. Czy mistrzowie Polski będą potrafili wykorzystać tą sytuację i wygrają drugie spotkanie z rzędu? Gdzie w TV obejrzeć mecz Korona - Legia? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Atmosfera przy Ściegiennego jest daleka od ideału. Zespół przegrał już pięć spotkań z rzędu, zamyka tabelę LOTTO Ekstraklasy, a z posadą szkoleniowca pożegnał się Tomasz Wilman. Jego obowiązki przejął dotychczasowy asystent Sławomir Grzesiak, przed którym bardzo trudne zadanie - odbudowanie mentalne zawodników przed pojedynkiem z Legią. Kibice liczą również, że poprawi się gra w defensywie, ponieważ Korona w 13 meczach straciła już 29 goli, co jest jej najgorszym wynikiem w historii występów w najwyższej klasie rozgrywkowej. - Ciężko mówić o nowym pomyśle na Legię, jak jest tak dużo zmian, razem ze zmianą trenera. Każdy musi oddać serce. Mamy od meczu do meczu cztery dni. Będziemy bazować na walce. Ci sami ludzie nie tak dawno wygrali z Lechem. Widać, że są w stanie, tylko problem leży w głowach - mówi Grzesiak.

Natomiast mistrzowie Polski przystąpią do tego spotkania po zwycięstwie w derbach Polski z Lechem Poznań. Jednak zostało ono odniesione w kontrowersyjnych okolicznościach, ponieważ Kasper Hamalainen, którego gol przesądził o triumfie znajdował się na pozycji spalonej, czego nie zauważył arbiter liniowy. Teraz pora na zdobycie trzech punktów przeciwko Koronie. - Robimy swoje. Nie ukrywam, że naszym obowiązkiem jako Legii Warszawa jest wygranie tego pojedynku. Podchodzimy z szacunkiem do tego przeciwnika, natomiast nasze zadanie to tylko i wyłącznie zwycięstwo - powiedział Jacek Magiera.

Mecz Korona Kielce - Legia Warszawa odbędzie się 28 października o godzinie 20:30. Transmisja w telewizji na antenie Canal+ Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni STREAM ONLINE ze spotkania Korona Kielce - Legia Warszawa.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: