SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Korona Kielce podbija Internet. Wielka radość i niezwykły wywiad [WIDEO]

Korona Kielce podbija Internet. Wielka radość i niezwykły wywiad [WIDEO]

27.11.2016, godz. 10:32
Vanja Marković, Patryk Małecki, Korona Kielce - Wisła Kraków
foto: CYFRA SPORT

Po fatalnej serii Korona Kielce pod wodzą Macieja Bartoszka wróciła na właściwe tory. Złocisto-krwiści w sobotę wygrali trzeci kolejny mecz z rzędu, pokonując Pogoń Szczecin aż 4:1. Trudno się dziwić, że po końcowym gwizdku humory w stolicy Gór Świętokrzyskich dopisywały. Telewizja klubowa opublikowała dwa filmiki, które zrobiły furorę w Internecie.

Wszyscy pamiętają "Bandę Świrów", którą w Kielcach stworzył Leszek Ojrzyński. Od odejścia tego trenera w Koronie sporo się zmieniło. Zespół nie gra już tak agresywnie, a wydawało się, że atmosfera w szatni również nie jest idealna. W sobotę okazało się, że druga część poprzedniego zdania jest po prostu fałszywa. Po świetnym spotkaniu złocisto-krwiści pokonali Pogoń Szczecin 4:1, a po końcowym gwizdku w stolicy Gór Świętokrzyskich zapanowała euforia. Filmik opublikowany przez klubową telewizję z radością w szatni piłkarzy i sztabu szkoleniowego zrobił już furorę.

Tak samo jak wywiad dwóch bliźniaków. Jednym z bohaterów rywalizacji z "Portowcami" był Vanja Marković. Serb grał bardzo dobrze i strzelił dwa gole. W odwiedziny do pomocnika przyjechał jego brat - Ivan. On również występował kiedyś w Koronie, przez rok. Dziennikarze z mediów klubowych poprosili Ivana, żeby przeprowadził wywiad z Vanją. Efekt? Pełen sukces! Mnóstwo śmiechu i polotu, jakiego często brakuje w naszym futbolu.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: