SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Korona Kielce - Śląsk Wrocław NA ŻYWO: Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Korona Kielce - Śląsk Wrocław NA ŻYWO: Transmisja w TV i STREAM ONLINE

17.10.2016, godz. 11:16
Korona Kielce
foto: CYFRA SPORT

Korona Kielce - Śląsk Wrocław w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. W ostatnim meczu 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy zmierzą się ze sobą zespoły, które czekają na przełamanie. Gospodarze przed przerwą na kadrę zostali zmiażdżeni przez Cracovię 6:0, a goście ostatni raz wygrali w końcówce sierpnia. Sprawdź, gdzie w TV obejrzeć mecz Korona - Śląsk i czy będzie dostępny STREAM LIVE ONLINE.

Spotkanie Korona Kielce - Śląsk Wrocław zamknie 12. kolejkę LOTTO Ekstraklasy. Obydwa zespoły zrobią wszystko, aby odnieść zwycięstwo tym bardziej, że gospodarze przegrali trzy poprzednie mecze tracąc w nich aż 12 goli, w tym sześć przeciwko Cracovii. - Nie byliśmy sobą. Mentalność nagle nam się przestawiła z zadziorności i walki o każdą piłkę na nonszalancję i bylejakość. Każdy zawodnik chciał wygrać spotkanie sam. Jak wrócimy do gry zespołowej i jeden za drugiego będzie walczył to wierzę, że będzie dobrze i pokażemy się kibicom z dobrej strony - zanalizował Tomasz Wilman słabszą postawę złocisto-krwistych w ostatnich tygodniach. - Musimy wrócić do stylu, który mniej się podoba, musimy zapieprzać i jak będziemy to robić, to te "fajerwerki" też przyjdą - dodaje Łukasz Sekulski, który jest najskuteczniejszym strzelcem zespołu.

Swoje problemy mają również we Wrocławiu. Śląsk w obecnych rozgrywkach zupełnie nie przypomina drużyny, która zachwycała po podziale punktów, a ostatni triumf zanotowała pod koniec sierpnia, kiedy w Krakowie rozbiła Wisłę 5:1. - Remisu w Kielcach nie brałbym w ciemno. Jedziemy tam walczyć o zwycięstwo, bo bardzo potrzebujemy trzech punktów - mówi Mariusz Rumak.

Mecz Korona Kielce - Śląsk Wrocław odbędzie się w poniedziałek 17 października. Początek spotkania o godzinie 18:00. Transmisja w telewizji na antenie Eurosport 1. Niestety, żaden legalny STREAM LIVE ONLINE nie będzie dostępny.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: