SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Korona Kielce - Wisła Kraków NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Korona Kielce - Wisła Kraków NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

22.08.2016, godz. 16:25
Paweł Brożek, Wisła Kraków
foto: EAST NEWS

Mecz Korona Kielce - Wisła Kraków NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. To spotkanie bardzo ważne dla dolnej części ligowej tabeli. "Biała Gwiazda" bardzo słabo zaczęła rozgrywki Lotto Ekstraklasy i zajmuje ostatnie miejsce. Gospodarze poniedziałkowego starcia mają nad nią tylko dwa punkty przewagi. Czy będzie STREAM ONLINE LIVE z tego meczu?

Mecz Korona Kielce - Wisła Kraków jest bardzo ważny dla kibiców gospodarzy. Kilka lat temu pseudokibice związani z "Białą Gwiazdą" zabili jednego z fanów złocisto-krwistych i od tego czasu stosunki między tymi klubami są bardzo napięte. Od piłkarzy ze stolicy województwa świętokrzyskiego wymaga się wygrania z odwiecznym rywalem i przedłużenia jego kryzysu.

Ponieważ Wisła niewątpliwie znajduje się pod formą. Krakowianie w pięciu kolejkach zgromadzili zaledwie trzy punkty i zamykają ligową tabelę. Jeśli z Kielc wrócą do Grodu Kraka bez punktu, to ich sytuacja stanie się jeszcze mniej ciekawa. Mecz Korona Kielce - Wisła Kraków odbędzie się w poniedziałek 22 sierpnia. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 18:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Eurosport 2. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni STREAM ONLINE LIVE z rywalizacji.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: