SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Korona Kielce - Wisła Kraków NA ŻYWO w TV. O której godzinie transmisja i STREAM?

Korona Kielce - Wisła Kraków NA ŻYWO w TV. O której godzinie transmisja i STREAM?

17.05.2017, godz. 18:04
Jacek Kiełb - Korona Kielce
Jacek Kiełb - Korona Kielce foto: CYFRASPORT

Oglądaj NA ŻYWO mecz Korona Kielce - Wisła Kraków. Gdzie w TV i INTERNECIE oglądać spotkanie Korona - Wisła. Dla kibiców w stolicy Gór Świętokrzyskich to wyjątkowy mecz. Nie jest tajemnicą, że "Biała Gwiazda" nie jest w Kielcach, delikatnie mówiąc, zbyt lubiana. Fani złocisto-krwistych oczekują, że w środę ich pupile udowodnią wyższość nad odwiecznym rywalem. Czy będzie STREAM ONLINE LIVE z meczu Korona - Wisła? O której godzinie rozpocznie się spotkanie?

Mecz Korona Kielce - Wisła Kraków będzie rywalizacją o piąte miejsce po trzydziestej czwartej kolejce Ekstraklasy. Obecnie tuż za pierwszą czwórką znajduje się "Biała Gwiazda". Podopieczni Kiko Ramireza mają jednak tylko punkt przewagi nad środowym rywalem. oznacza to, że jeżeli krakowianie przegrają w środę przy Ściegiennego, to dadzą się wyprzedzić Koronie. Za złocisto-krwistymi przemawia ich postawa w rundzie finałowej.

Kielczanie w trzech spotkaniach z potentatami zgromadzili dwa punkty. W pierwszym meczu z Lechem w Poznaniu podopieczni Macieja Bartoszka pechowo przegrali 2:3. W kolejnych dwóch zremisowali - 1:1 z Jagiellonią Białystok i 0:0 z Lechią Gdańsk. W każdym z tych spotkań Korona zaprezentowała się jednak świetnie. Wisła zgromadziła punkt po remisie z Legią Warszawa na wyjeździe. Później ekipa z Grodu Kraka przegrała z Lechią Gdańsk i Jagiellonią Białystok.

Mecz Korona Kielce - Wisła Kraków odbędzie się w środę 17 maja. Początek rywalizacji przy Ściegiennego zaplanowano na godzinę 18:00, ale z przyczyn technicznych został przesunięty na 18:30. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Canal+ Sport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z meczu Korona - Wisła.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: