Legia Warszawa - Korona Kielce 1:2

Autor: Marek Zieliński Legia Warszawa - Korona Kielce 1:2

Korona Kielce - Wisła Kraków NA ŻYWO w TV: Gdzie transmisja i STREAM ONLINE?

2016-03-08 18:50

Korona Kielce - Wisła Kraków w telewizji, STREAM za darmo w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. "Biała Gwiazda" na zwycięstwo w Ekstraklasie czeka już od 6 listopada. W ostatnim spotkaniu przy Reymonta była tego bliska, lecz zremisowała z Piastem Gliwice. Gdzie obejrzeć mecz Korona - Wisła? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Korona Kielce - Wisła Kraków to zaległe spotkanie 25. kolejki Ekstraklasy. Pierwotnie miało się odbyć w zeszły wtorek, lecz z powodu fatalnego stanu murawy na Kolporter Arenie spowodowanego złymi warunkami atmosferycznymi zostało odwołane. W ciągu tygodnia nawierzchnia została wymieniona.

- Jesteśmy zadowoleni z tego, że murawa będzie przygotowana, w końcu wygląda tak jak powinna - powiedział obrońca gospodarzy, Radek Dejmek.

Zobacz: Franciszek Smuda nie poprowadzi Wisły Kraków, bo boi się kiboli?

Spotkania z "Białą Gwiazdą" dla wszystkich ludzi związanych ze "złocisto-krwistymi" są traktowane szczególnie, a mobilizacja jest wyjątkowa. W ostatnim meczu podopieczni Marcina Brosza zremisowali z Podbeskidziem zdobywając gola dopiero w 87. minucie. Z kolei Wisła Kraków, która na ligowe zwycięstwo czeka od 6 listopada była bliska triumfu w ubiegły piątek. Przy Reymonta tylko zremisowała 1:1, ponieważ w ostatniej minucie doliczonego czasu gry Paweł Brożek zmarnował rzut karny.

Korona - Wisła NA ŻYWO: Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Mecz Korona Kielce - Wisła Kraków odbędzie się 8 lutego o godz. 18:00. Transmisja w telewizji na antenie Canal+ Sport. Niestety żaden legalny STREAM nie będzie dostępny.