Jacek Kiełb, Rafał Boguski, Korona Kielce - Wisła Kraków

Autor: CYFRA SPORT

Korona Kielce - Zagłębie Lubin NA ŻYWO: Transmisja w TV i STREAM LIVE ONLINE

2016-11-21 18:56

Mecz Korona Kielce - Zagłębie Lubin NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. Ekstraklasa STREAM ONLINE LIVE. Przed przerwą reprezentacyjną złocisto-krwiści wygrali pierwszy mecz po serii sześciu porażek. Do rywalizacji z "Miedziowymi" przystąpią z nowym trenerem. Czy na Ściegiennego zadziała efekt nowej miotły? Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE obejrzeć mecz Korona Kielce - Zagłębie Lubin oraz czy będzie STREAM ONLINE LIVE.

Faworytem meczu Korona Kielce - Zagłębie Lubin będą goście. Podopieczni Piotra Stokowca dobrze zaczęli sezon i długo plasowali się w ścisłej czołówce Ekstraklasy. Choć ostatnio "Miedziowi" grają trochę gorzej i spadli na siódme miejsce w ligowej tabeli, to z pewnością lubinianie zrobią wszystko, żeby w stolicy Gór Świętokrzyskich zdobyć trzy punkty. Pozwoliłoby to im nie tylko na poprawę swojej pozycji, lecz także choćby częściowe odzyskanie zaufania swoich kibiców. Zostało ono nadszarpnięte w poprzedniej kolejce, gdy Zagłębie przegrało prestiżowe derby ze Śląskiem Wrocław 1:2.

W Kielcach mają duże nadzieje. Władze klubu postanowiły, że czas na zmianę trenera i w poniedziałkowym spotkaniu na ławce trenerskiej zadebiutuje Maciej Bartoszek. Przed przerwą na reprezentację złocisto-krwiści przerwali niechlubną serię i wygrali z Bruk-Betem Nieciecza na wyjeździe 3:1, grając nadspodziewanie dobrze. Wcześniej kielczanie przegrali aż sześć meczów z rzędu i po niezłym początku sezonu znaleźli się tuż nad strefą spadkową.

Mecz Korona Kielce - Zagłębie Lubin odbędzie się w poniedziałek 21 listopada. Początek rywalizacji na stadionie przy ulicy Ściegiennego zabrzmi o godzinie 18:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Eurosport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni STREAM ONLINE LIVE z meczu Korona Kielce - Zagłębie Lubin w szesnastej kolejce Ekstraklasy.