SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Lech Poznań - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Lech Poznań - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

19.03.2017, godz. 15:09
Lech Poznań, Ekstraklasa
foto: CYFRA SPORT

Lech Poznań - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE w Internecie. Mecz Lech - Górnik ONLINE. Transmisja w TV i STREAM ZA DARMO. Czy Kolejorz wykorzysta potknięcie Jagiellonii Białystok i wskoczy na pozycję lidera Ekstraklasy? Poznaniacy w niedzielę zagrają przed kompletem publiczności. Czy w obecności 40 tys. widzów może dojść do sensacji? Gdzie transmisja w TV z meczu Lech Poznań - Górnik Łęczna?

Lech Poznań - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Ekstraklasa LIVE w Internecie. Mecz Lech - Górnik ONLINE. Transmisja w TV i STREAM ZA DARMO. W Wielkopolsce będzie w niedzielę wyjątkowo. Uroczyście. "Kolejorz" w starciu z Górnikiem Łęczna świętować będzie 95. urodziny. Na INEA Stadionie zjawić się ma 40 tysięcy widzów. Niemal komplet. I chyba nie znajdzie się taki, który nie będzie chciał zobaczyć triumfującego Lecha, wskakującego zarazem na fotel lidera ligowej tabeli.

Rywal jest idealny. Górnik Łęczna. Dla wielu - pośmiewisko ligi. Zespół Franciszka Smudy, który wiosną zdobył ledwie cztery punkty, który coraz wyraźniej zmierza do I ligi i który w niedzielę wystąpi jeszcze bardzo osłabiony. W defensywie zabraknie miejsca dla Gersona i Macieja Szmatiuka. Pierwszy pauzuje za kartki, drugiego z występu wyeliminował uraz.

Poznaniacy tymczasem wiosną imponują. Szaleją. Pięć meczów. Czternaście goli strzelonych. Jeden stracony. Zawodnicy Nenada Bjelicy po bezbarwnej jesieni, wiosną wyskoczyli z peletonu i w imponującym tempie, niczym Alberto Contador w wyścigu kolarskim, samotnie wspinają się na ostatnie wzniesienie. Czy utrzymają tempo do 37. kolejki? Patrząc na formę Darko Jevticia, dynamikę Dawida Kownackiego czy skuteczność Marcina Robaka, wydaje się to jak najbardziej możliwe.

Lech Poznań - Górnik Łęczna NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Lech Poznań - Górnik Łęczna rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:30. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: