SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Lech Poznań - Lechia Gdańsk NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

Lech Poznań - Lechia Gdańsk NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

21.05.2017, godz. 16:51
Tomasz Kędziora - Lech Poznań
Tomasz Kędziora - Lech Poznań foto: EAST NEWS

Lech Poznań - Lechia Gdańsk NA ŻYWO. Mecz Lech - Lechia LIVE. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Kto załapie się na decydującą walkę o tytuł? Lech czy Lechia? Kto w niedzielę straci punkty, bój o mistrzostwo prześledzi na ekranie telewizora. Gdzie transmisja w TV z meczu Lech Poznań - Lechia Gdańsk?

Lech Poznań - Lechia Gdańsk NA ŻYWO. Mecz Lech - Lechia LIVE. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Lechia jest na fali. W ostatniej serii gier gracze Piotra Nowaka roznieśli Jagiellonię Białystok 4:0. Lech odwrotnie. Poznaniacy polegli w Warszawie przeciwko Legii 0:2 i poważnie nadszarpnęli zaufanie swoich kibiców. Byli słabsi, wolniejsi, wyglądali jakby w ogóle nie wierzyli w możliwość pokonania warszawian.

W niedzielę będą walczyć o życie. Przegrają, stracą ostatnie nadzieje na tytuł. Przegrają, mogą w ogóle stracić miejsce w europejskich pucharach. Po klęsce w finale Pucharu Polski z Arką Gdynia, drugiego podobnego niepowodzenia w Wielkopolsce mogą nie wytrzymać.

W Poznaniu liczą na Darko Jevticia. Szwajcar nie mógł zagrać w stolicy, ale przeciwko Lechistom powinien być już zdrowy. Nenad Bjelica wykluczył jego występ od pierwszej minuty, ale po przerwie powinien już pojawić się na murawie: - Przed nim zaliczy tylko trzy lub cztery treningi z zespołem, bo wcześniej pracował indywidualnie - stwierdził Chorwat.

Lech Poznań - Lechia Gdańsk NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Lech - Lechia rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:30. Transmisja na antenie Canal+.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: