SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Lech Poznań - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Lech Poznań - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

13.05.2017, godz. 12:12
Lech Poznań - Korona Kielce
foto: CYFRA SPORT

Lech Poznań - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Mecz Lech - Pogoń LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa STREAM ONLINE. Transmisja w TV. Walka o mistrzostwo wchodzi w decydującą fazę! Czy poznaniacy wytrzymają presję i po kolejnym weekendzie utrzymają prowadzenie w tabeli Lotto Ekstraklasy? Gdzie transmisja TV z meczu Lech Poznań - Pogoń Szczecin?

Lech Poznań - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Mecz Lech - Pogoń LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa STREAM ONLINE. Transmisja w TV. Obie drużyny wystąpią osłabione. Wśród Lechitów zabraknie lidera formacji ofensywnej, Darko Jevticia. Szwajcar zamiast trenować, w ostatnim tygodniu podróżował po Europie i przebywał na badaniach. Wszystko z powodu podejrzenia uszkodzenia mięśnia łydki. Podejrzenia, na którym prawdopodobnie, na szczęście dla zawodnika, tylko się skończy. W sobotę ekipa Nenada Bjelicy zmuszona będzie jednak radzić sobie bez niego, co otworzy szansę dla Mihaia Raduta, Szymona Pawłowskiego lub Macieja Makuszewskiego. Miejsce na skrzydle może też otrzymać Dawid Kownacki, ale ten w ostatnich dniach trenował tylko indywidualnie.

Sporą wyrwę będą mieli też szczecinianie, wśród których zabraknie Jarosława Fojuta oraz Adama Frączczaka. Nie jest to optymistyczna informacja, tym bardziej, że akurat przeciwko poznaniakom zawodnikom Pogoni w tym sezonie, delikatnie rzecz nazywając, nie idzie. Obie drużyny mierzyły się do tej pory - w lidze i pucharze - cztery razy i za każdym razem lepsi okazywali się gracze z Wielkopolski. Dla których zarazem walka o piąty triumf może się okazać kluczowa w kwestii losów mistrzostwa. Lech przed 33. serią gier był bowiem liderem, ale miał tyle samo punktów, ile Jagiellonia i ledwie jeden więcej niż warszawska Legia.

Lech Poznań - Pogoń Szczecin NA ŻYWO. Transmisja TV

Mecz Lech - Pogoń rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:30. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+.


autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: