SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Lech Poznań - Wisła Kraków NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Lech Poznań - Wisła Kraków NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

16.10.2016, godz. 17:35
Lech Poznań, LOTTO Ekstraklasa
foto: EAST NEWS

Lech Poznań - Wisła Kraków NA ŻYWO. Mecz Lech - Wisła LIVE i ONLINE w Internecie. Ekstraklasa STREAM ZA DARMO. Lech - Wisła transmisja w TV. Czy poznaniacy potwierdzą powrót do optymalnej dyspozycji? Pod wodzą Nenada Bjelicy gracze z Wielkopolski powoli zbliżają się do czołówki tabeli ligowej. Spory postęp zaliczyli w ostatnich tygodniach również gracze Dariusza Wdowczyka i oni również spróbują w Poznaniu sprawić niespodziankę. Gdzie transmisja w TV z meczu Lech Poznań - Wisła Kraków?

Lech Poznań - Wisła Kraków NA ŻYWO. Mecz Lech - Wisła LIVE i ONLINE w Internecie. Ekstraklasa STREAM ZA DARMO. Lech - Wisła transmisja w TV. Lech zagra osłabiony. Nenad Bjelica nie będzie mógł w niedzielny wieczór skorzystać z Macieja Makuszewskiego, bohatera starcia z Górnikiem Łęczna, wygranego 2:1, oraz Nickiego Bille Nielsena, niedoszłej armaty poznaniaków. Ten drugi musi przejść operację pachwiny i prawdopodobnie w tym roku już go nie zobaczymy. Nie jest to jednak wielki problem Lechitów, w barwach których wreszcie rozstrzelał się Marcin Robak.

Jeszcze kilka lat temu byłby to prawdziwy hit ligi. Mecze Lecha z Wisłą decydowały o tytule mistrzowskim. Dzisiaj to pojedynek odradzających się dopiero gospodarzy z ostatnim teamem tabeli Ekstraklasy. Wisła w tym sezonie zdążyła już zaliczyć passę siedmiu kolejnych porażek, ale w ostatnich tygodniach zawodnicy Dariusza Wdowczyka powoli łapią oddech. Po jedenastu kolejkach tracili trzy punkty do Legii Warszawa i po klęsce warszawian z Pogonią, już w tym weekend obie drużyny mogą zrównać się punktami. Warunek jest jeden. Krakowianie muszą sprawić niespodziankę na stadionie przy ulicy Bułgarskiej i wykoleić poznańską lokomotywę.

Lech Poznań - Wisła Kraków NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Lech Poznań - Wisła Kraków rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: