SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Lech Poznań - Zagłębie Lubin NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE?

Lech Poznań - Zagłębie Lubin NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE?

12.08.2017, godz. 17:57
Zagłębie Lubin, Ekstraklasa
Zagłębie Lubin, Ekstraklasa foto: CYFRA SPORT

Lech Poznań - Zagłębie Lubin NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE? To będzie idealna przystawka przed derbami Krakowa, które czekają nas w sobotę wieczorem. O 18 przy Bułgarskiej Lech Poznań podejmie lidera LOTTO Ekstraklasa Zagłębie Lubin. Transmisja na żywo tego meczu w TV. Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie live i czy dostępny będzie stream online?

Na Zagłębie Lubin nie ma w tym sezonie mocnych. W czterech dotychczasowych kolejkach "Miedziowi" ugrali dziesięć punktów, a byłoby ich dwanaście, czyli komplet, gdyby nie pechowo stracona bramka w ostatnich minutach meczu z Niecieczą. Lubinianom nie dali rady ani piłkarze Korony Kielce, ani zawodnicy Śląska Wrocław, ani podopieczni Maciej Skorży, a więc Pogoń Szczecin. W mijającym tygodniu od pomarańczowej ściany odbił się także wicemistrz kraju, Jagiellonia Białystok. Zagłębie wygrało tamten mecz 2:1 i awansowało do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Rozpędzony zespół Piotra Stokowca postara się zatrzymać Lech Poznań. Wydawało się, że poznaniacy wrócili na właściwie tory, bo wygrali ostatnie dwa mecze ligowe, ale to było tylko złudzenie optyczne. W środę "Kolejorz" pożegnał się z rogrywkami krajowego pucharu, zbierając mocne lanie od "Portowców" ze Szczecina. Mecz z Zagłębiem jest dla nich szansą rewanżu, a także możliwością skrócenia dystansu do ligowej czołówki.

Pierwszy gwizdek zabrzmi w Poznaniu o godzinie 18. Ten mecz pokaże Canal + Sport. Żadne legalne źródło nie udostępni stream online live.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: