Lechia - Jagiellonia

Autor: CYFRA SPORT

Lechia Gdańsk - Cracovia LIVE. Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

2017-07-22 16:38

Lechia Gdańsk - Cracovia LIVE. Mecz Lechia - Cracovia NA ŻYWO w Internecie. Lotto Ekstraklasa STREAM ZA DARMO i ONLINE. Transmisja w TV. Czy krakowianie przełamią betonowy mur defensywny Lechii Gdańsk? Gracze z Pomorza od ośmiu meczów - licząc te z poprzedniego sezonu - nie stracili choćby jednej bramki, a przecież na finiszu rozgrywek grali z całą ligową czołówką. Gdzie transmisja w TV z meczu Lechia - Cracovia?

Lechia Gdańsk - Cracovia LIVE. Mecz Lechia - Cracovia NA ŻYWO w Internecie. Lotto Ekstraklasa STREAM ZA DARMO i ONLINE. Transmisja w TV. Lechiści ostatni raz dali się pokonać... jeszcze w sezonie zasadniczym. 22 kwietnia gdańszczanie przegrali z Pogonią, a potem w siedmiu meczach grupy mistrzowskiej - mierząc się między innymi z czołową trójką ligi: Legią Warszawa, Jagiellonią Białystok i Lechem Poznań - oraz ostatnim, inaugurującym sezon 2017/18 z Wisłą Płock, zachowali czyste konto. To wielki wyczyn i efekty pracy Piotra Nowaka, który na północy Polski stworzył iście betonową defensywę.

Michał Probierz podobny pomysł zdaje się mieć w Krakowie. Cracovia też kładzie duży nacisk na organizację gry w tyłach. To jest priorytet. Tydzień temu, w drugiej połowie starcia z Piastem Gliwice, gracze Pasów długimi minutami nie wychodzili z własnej połowy, głównie ograniczając się do defensywy. Mimo to akurat w tym przypadku zawodnicy z Małopolski zawiedli, a debiut Probierza na stadionie przy ulicy Kałuży trudno było nazwać udanym. Byłego szkoleniowca Jagiellonii Białystok uratował głównie młodziutki, ledwie 20-letni Adam Wilk. Z zawodu bramkarz.

Lechia Gdańsk - Cracovia LIVE Transmisja w TV i STREAM

Mecz Lechia - Cracovia rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. Transmisja ze spotkania na antenie Canal+Sport.