SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Lechia Gdańsk - Legia Warszawa NA ŻYWO w TV i STREAM LIVE ONLINE

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa NA ŻYWO w TV i STREAM LIVE ONLINE

19.03.2017, godz. 17:27
Lechia - Cracovia
Lechia - Cracovia foto: CYFRA SPORT

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa NA ŻYWO. Mecz Lechia - Legia LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja w TV. Hit! Komplet widzów na trybunach. Ambicje sięgające tytułu. I najlepsza murawa w lidze. Czy Legia ponownie rozbije Lechię i odbierze gdańszczanom marzenia o tytule? Gdzie transmisja w TV z meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa?

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa NA ŻYWO. Mecz Lechia - Legia LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. To może być starcie sezonu. Lechia rundę wiosenną rozpoczęła znakomicie. Zwycięstwo nad Jagiellonią Białystok, pechowy remis w Niecieczy, triumf nad Cracovią - ekipa Piotra Nowaka wydawała się pewnie zmierzać po mistrzostwo kraju. Tym bardziej, że Legia Warszawa zaliczyła falstart. Po porażce z Ruchem Chorzów nie brakowało głosów, że formuła zespołu stołecznych zwyczajnie się wyczerpała.

I chociaż Legia wciąż zawodzi, wygrywa. Sześć punktów w dwóch ostatnich kolejkach dało warszawianom spory komfort. Nie brakowało kontrowersji, nie brakowało problemów - po odejściu Aleksandara Prijovicia i Nemanji Nikolicia w stolicy nie ma napastnika - ale ekipa Jacka Magiery zbliżyła się do czołowej trójki i jeśli wygra w Gdańsku, ponownie zacznie wywierać presję na Lechu Poznań i Jagiellonii Białystok.

Tymczasem Lechia w dwóch ostatnich kolejkach przegrała. Najpierw została rozbita w Poznaniu przez Lechia, a tydzień temu uległa Ruchowi w Chorzowie i znalazła się pod ścianą. Po kolejnej porażce atmosfera na Pomorzu może się zrobić bardzo nerwowa.

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Lechia - Legia rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00. Transmisja w TV ze spotkania na antenie Canal+.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: