SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna ekstraklasa Lechia Gdańsk - Piast Gliwice NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

23.10.2016, godz. 14:59
Flavio Paixao, Lechia Gdańsk
foto: EAST NEWS

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice NA ŻYWO. Mecz Lechia - Piast LIVE. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie i ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Lechia wykorzysta wpadkę Termaliki i odjedzie konkurentom w tabeli ligowej? Jak zareagują gliwiczanie, którzy w razie porażki zbliżą się do strefy spadkowej, a w razie triumfu - do ścisłej czołówki? Gdzie transmisja w TV z meczu Lechia Gdańsk - Piast Gliwice?

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice NA ŻYWO. Mecz Lechia - Piast LIVE. Ekstraklasa STREAM ONLINE w Internecie i ZA DARMO. Transmisja w TV. Lechia wydaje się być w dobrej formie. O klęsce w Warszawie już nikt nie pamięta. Gdańszczanie regularnie punktują i powoli odjeżdżają rywalom w walce o fotel lidera. Na Pomorzu od dawna już wspomina się, że to może być przełomowy sezon Lechii. - Albo teraz, albo nigdy - słychać momentami.

Piast nie powinien być wymagającym rywalem. Ekipa Radoslava Latala nie przypomina tej z poprzedniego sezonu. Jest słabsza, mniej skuteczna i przede wszystkim - bliżej jej w tym momencie do strefy spadkowej, niż do ponownej walki o europejskie puchary. Tyle że akurat na Górnym Śląsku obecnie optymizmu nie brakuje. W dwóch ostatnich seriach gier wicemistrzowie Polski wygrali. Najpierw na północy kraju z Arką, a zaraz potem z Ruchem Chorzów. I tylko dzięki temu wciąż mogą mieć nadzieje, że dla nich obecny sezon wciąż może jeszcze przynieść coś więcej, niż rozczarowanie. Warunek jest jeden. Takie mecze, jak niedzielny z Lechią, trzeba wygrywać.

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Lechia - Piast rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:30. Transmisja w TV na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: