SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Lechia Gdańsk - Termalica Bruk-Bet Nieciecza NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Lechia Gdańsk - Termalica Bruk-Bet Nieciecza NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

29.04.2017, godz. 19:00
Sławomir Peszko, Lechia Gdańsk
foto: EAST NEWS

Lechia Gdańsk - Termalica Bruk-Bet Nieciecza NA ŻYWO. Mecz Lechia - Termalica LIVE w Internecie. Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Pogoń za podium. To cel na sobotnie starcie Lechii z Termaliką. Gdańszczanie po wpadce na koniec sezonu zasadniczego muszą odrabiać straty do Lecha Poznań, Jagiellonii Białystok oraz Legii Warszawa. Gdzie transmisja w TV z meczu Lechia Gdańsk - Termalica Bruk-Bet Nieciecza?

Lechia Gdańsk - Termalica Bruk-Bet Nieciecza NA ŻYWO. Mecz Lechia - Termalica LIVE w Internecie. Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Lechia ma szansę na największy sukces w historii klubu. Mistrzostwo Polski to byłby wielki triumf całego projektu budowy klubu. Wielokrotnie wyśmiewanego, a jednak dającego poważne argumenty sportowe.

Problem Lechii jest znany. Na wyjazdach zawodnicy z Pomorza osiągają słabiutkie rezultaty. W pierwszej serii gier, właśnie przeciwko Termalice, ekipa Nowaka musi więc zdobyć trzy punkty. Na własnym obiekcie, w momencie gdy zwycięstwa wreszcie warte są trzy punkty, inny rezultat będzie tragedią. - Faworyci na otwarcie rundy finałowej powinni wygrać swoje mecze - powiedział Sławomir Peszko, skrzydłowy Lechistów.

Pozytywnych informacji dla kibiców Lechii jest jednak sporo. Gwiazdy są zdrowe. W sobotę zabraknie tylko Grzegorza Wojtkowiaka. Na dodatek w niezłej formie wydaje się być Milos Krasić, który w 30. serii gier wreszcie, po miesiącach oczekiwania, wpisał się na listę strzelców. Czy Lechia zrobi swoim kibicom miły prezent na długi weekend majowy?

Lechia - Termalica NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Lechia - Termalica rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:30. Transmisja z wydarzenia na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: