SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin. Gdzie obejrzeć NA ŻYWO? STREAM LIVE w TV i INTERNECIE

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin. Gdzie obejrzeć NA ŻYWO? STREAM LIVE w TV i INTERNECIE

02.04.2017, godz. 17:00
Lechia - Cracovia
Lechia - Cracovia foto: CYFRA SPORT

27. kolejka LOTTO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin w TV i INTERNECIE. Mecz najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, a zarazem starcie sąsiadujących ze sobą w tabeli zespołów. Po trzech porażkach z rzędu o ligowe punkty powalczy Lechia Gdańsk, a jej rywalem będzie klub z Lubina, który ostatnie zwycięstwo odniósł prawie miesiąc temu. STREAM ONLINE LIVE. TRANSMISJA NA ŻYWO.

Dyspozycja Lechii Gdańsk w ostatnich miesiącach rozczarowuje. Ekipa Piotra Nowaka przegrała trzy ostatnie spotkania. Częściowym usprawiedliwieniem jest trudny terminarz, bo gdańszczanie grali m. in. z Lechem i Legią. Jednak punkty potrzebne są im jak tlen. To samo może powiedzieć trener Zagłębia, Piotr Stokowiec. „Miedziowi” w ostatnich dwóch spotkaniach zainkasowali zaledwie punkt. Do czołówki tracą coraz więcej oczek i europejskie puchary oddalają się nieubłaganie. Mecz z Lechią w Gdańsku jest znakomitą okazją, by z przytupem wrócić do gry.

Przedostatni mecz 27.kolejki LOTTO Ekstraklasa rozpocznie się o godzinie 18. TRANSMISJA NA ŻYWO z tego spotkania na Canal + Sport. W internecie żadne legalne źródło nie udostępni STREAMU LIVE z tego spotkania. My zapraszamy na sport.se.pl, gdzie kilka chwil po ostatnim gwizdku pojawi się podsumowanie tego meczu.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: