Legia Warszawa

Autor: Łukasz Grochala / CYFRASPORT

Legia Warszawa - Górnik Łęczna ONLINE i w TV. STREAM w INTERNECIE

2015-12-02 18:37

Legia Warszawa - Górnik Łęczna w telewizji, STREAM za darmo w Internecie. Obejrzyj NA ŻYWO. Wicemistrzowie Polski zrobią wszystko, aby przed własną publicznością zrehabilitować się za kompromitację w Bielsku-Białej, kiedu uratowali jeden punkt dopiero w 93. minucie. Gdzie obejrzeć w TV mecz Legia - Górnik Łęczna? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Legia Warszawa w spotkaniu z Górnikiem Łęczna zrobi wszystko, żeby zmazać plamę za wpadkę z ubiegłej niedzieli. Wicemistrzowie Polski moga mówić o sporym szczęściu, ponieważ gol Stojana Vranjesa w 93. minucie uratował remis z Podbeskidziem.

Zobacz: Bogusław Leśnodorski otwarcie krytykuje piłkarzy Legii Warszawa: KATASTROFA

Po meczu kibice zrugali piłkarzy, a Bogusław Leśnodorski otwarcie skrytkował na Twitterze Ondreja Dudę i Michała Kucharczyka za słabą postawę na boisku twierdząć, że stołeczny zespół grał bez środka pola i jednego skrzydłowego. Z kolei środowy rywal legionistów zremisował w osatniej kolejce z Górnikiem Zabrze również ratując punkt w doliczonym czasie gry.

Legia Warszawa - Górnik Łęczna NA ŻYWO: Transmisja w TV

Mecz Legia Warszawa - Górnik Łęczna rozpocznie się w środę o godz. 18:00. Transmisja w telewizji na antenie Canal+ Sport.