SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna ekstraklasa Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok LIVE. Transmisja TV i ONLINE STREAM?

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok LIVE. Transmisja TV i ONLINE STREAM?

16.07.2016, godz. 20:23
Guilherme Costa Marques, Legia
Guilherme Costa Marques foto: Super Express

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok LIVE. Mecz Legia - Jagiellonia NA ŻYWO. Ekstraklasa ONLINE STREAM i transmisja w TV. Mistrz Polski rozpoczyna walkę o obronę tytułu! Czy warszawianie po słabym początku sezonu rozbiją Jagiellonię? Jak poradzą sobie podopieczni Besnika Hasiego bez bohaterów Euro 2016: Michała Pazdana oraz Tomasza Jodłowca? Gdzie transmisja w TV z meczu Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok?

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok LIVE. Mecz Legia - Jagiellonia NA ŻYWO. Ekstraklasa ONLINE STREAM i transmisja w TV. Jodłowiec i Pazdan jeszcze odpoczywają. Najpewniej. Po słabym początku sezonu i porażce z Lechem Poznań w Superpucharze Polski (1:4), a także remisie z Zrinskijm Mostarze (1:1), Besnik Hasi może zaryzykować wystawienie wszystkich swoich asów. Inaczej jego kadencja na stanowisku szkoleniowca Legii może szybko zamienić się w drogę przez piekło. Czyli robotę pod znakiem: mecz, konferencja, tłumaczenie przyczyn porażki, mecz.

Gwiazdą mistrzów Polski ma być Thibaut Moulin. Środkowy pomocnik. To on ma stanowić alternatywę dla eksploatowanego do granic możliwości Jodłowca. Jeśli tego drugiego zabraknie, zapewne na murawie zobaczymy młodego Rafała Makowskiego. Ponoć utalentowanego. Ponoć, bo do tej pory na boiskach Ekstraklasy swojego potencjału nie pokazał. Poza tym większej rewolucji spodziewać się trudno. Najprawdopodobniej na murawie nie zobaczymy Ondreja Dudy, bo on już drugi rok z rzędu załatwia sprawy związane ze swoim transferem. Aktualny cel: Hertha Berlin. Być może również w miejsce Nemanji Nikolicia w środku ataku warszawian miejsce zajmie Aleksandar Prijović.

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok LIVE. Transmisja i STREAM ONLINE

Mecz Legia - Jagiellonia rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:30. Transmisja w Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: