SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Legia Warszawa - Korona Kielce NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa LIVE. Transmisja w TV i STREAM

Legia Warszawa - Korona Kielce NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa LIVE. Transmisja w TV i STREAM

22.07.2017, godz. 17:14
Michał Kopczyński, Legia Warszawa
Michał Kopczyński podczas meczu Legia Warszawa - Arka Gdynia 1-1 (3-4) o Superpuchar Polski foto: CYFRASPORT

Legia Warszawa - Korona Kielce NA ŻYWO. Mecz Legia - Korona LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Czy Legioniści obudzą się z letniego snu? Na inaugurację zawodnicy Jacka Magiery przegrali 1:3 z Górnikiem Zabrze. Gdzie transmisja w TV z meczu Legia Warszawa - Korona Kielce?

Legia Warszawa - Korona Kielce NA ŻYWO. Mecz Legia - Korona LIVE w Internecie. Lotto Ekstraklasa ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Jacek Magiera tydzień temu wspominał o koncentracji. O chęci mocnego wejścia w nowy sezon. O dobrym przygotowaniu swoich piłkarzy. Skończyło się katastrofą, bo warszawianie znowu rozpoczęli sezon od niepowodzenia. I znów wyglądali na murawie, jakby w trakcie letniej przerwy głównie odpoczywali, zdając sobie sprawę z długości sezonu i tego, że rywali na równą grę przez całe rozgrywki zwyczajnie nie stać.

W sobotę znów będą pod presją. Przeciwko Koronie Kielce podejdą z marszu po strzelaninie, jaką urządzili sobie w eliminacjach Ligi Mistrzów. Magiera stwierdził jednak, że bohaterowie ze środka tygodnia tym razem odpoczną. A szansę dostaną inni gracze.

W Legii wciąż nie będzie mógł zagrać Miroslav Radović. Do treningów wrócił już, choć wciąż nie z pełnym obciążeniem, Tomasz Jodłowiec. Obaj panowie powinni być w najbliższych dniach do dyspozycji trenera. Pytanie natomiast, jak szybko zaklimatyzują się w nowym otoczeniu piłkarze zakupieni latem. Armando Sadiku do tej pory błysnął głównie podczas prezentacji zorganizowanej przez klub. Gdy przed fotoreporterami zdołał piłkę podbić cztery razy...

Legia Warszawa - Korona Kielce NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Legia - Korona rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:30. Transmisja ze spotkania na antenie Canal+Sport.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: