SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Legia Warszawa rozwiązała kontrakt z Besnikiem Hasim. "Życzymy mu powodzenia"

Legia Warszawa rozwiązała kontrakt z Besnikiem Hasim. "Życzymy mu powodzenia"

20.09.2016, godz. 18:58
Besnik Hasi
Besnik Hasi foto: CYFRA SPORT

Besnik Hasi oficjalnie zwolniony z Legii Warszawa. Oficjalna strona mistrzów Polski podała informację, że umowa klubu z Albańczykiem została rozwiązana za porozumieniem stron. Wciąż nie wiadomo kto zastąpi dotychczasowego szkoleniowca ekipy ze stolicy. Na razie obowiązki trenera pełni Aleksandar Vuković.

Do rozwiązania umowy między Besnikiem Hasim a Legią Warszawa doszło we wtorek. Dokonano tego za porozumieniem stron. Władze mistrzów Polski zaznaczyły, że nie mają żalu do Albańczyka za ostatnie porażki. - Rozstajemy się w zgodzie i z wzajemnym szacunkiem. Serdecznie dziękujemy trenerowi za przeprowadzenie drużyny przez eliminacje Ligi Mistrzów. Życzymy mu powodzenia w dalszej pracy - powiedział prezes Legii Bogusław Leśnodorski.

Oficjalna strona klubu podała informację, że nazwisko nowego trenera pierwszego zespołu zostanie podana w osobnym komunikacie. Tymczasowym szkoleniowcem jest Aleksandar Vuković. Według mediów faworytem do objęcia stanowiska jest Jacek Magiera, obecny trener Zagłębia Sosnowiec i były piłkarz Legii.

Źródło: Press Focus/x-news
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: