SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Legia Warszawa BALOWAŁA do białego rana! ZDJĘCIA z imprezy

Legia Warszawa BALOWAŁA do białego rana! ZDJĘCIA z imprezy

05.06.2017, godz. 20:27
Legia, Mistrz, impreza_1pub
foto:

Po trudnej walce o mistrzostwo Polski piłkarze Legii Warszawa w pełni zasłużyli na szampańską zabawę. Legioniści przez całą noc balowali w jednym z najlepszych warszawskich klubów. Zobaczcie ZDJĘCIA z imprezy.

Tuż po remisie z Lechią Gdańsk, który dał warszawianom tytuł mistrzowski, legioniści na dachu specjalnego autokaru ruszyli w kierunku Kolumny Zygmunta na Starym Mieście. Tam rozpoczęła się oficjalna część świętowania mistrzostwa, która potrwała kilkadziesiąt minut.

Później piłkarze dostali trochę czasu na odpoczynek i zmianę odzieży, a po północy ruszyli na imprezę. Zaczęła się o 2 w nocy, a skończyła po 5. Bawili się na niej piłkarze, działacze, a także celebryci. Kiedy poranne słońce już przygrzewało, uczestnicy zabawy taksówkami odjechali do domów. Teraz trochę odpoczynku, a potem – powrót do treningów i start operacji „Liga Mistrzów”.

Świetnie na imprezie bawił się najlepszy piłkarz Legii Vadis Odjijda Ofoe, który trzymał się z Francuzem Thibault Moulinem. Jako jeden z ostatnich zabawę opuszczał obrońca Jakub Czerwiński, który tak się zgrzał, że rozpiął koszulę. Pojawili się też m.in. Michał Pazdan z żoną Dominiką, Miroslav Radović, Guilherme z żoną, Artur Jędrzejczyk z żoną Agnieszką, Adam Hlousek, czy celebryci – Olaf Lubaszenko i Wojciech Gąssowski.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: