Sport piłka nożna ekstraklasa Legia Warszawa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza LIVE. Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

26.02.2017, godz. 11:32
Ajax Amsterdam - Legia Warszawa

Legia Warszawa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza LIVE. Mecz Legia - Termalica NA ŻYWO w Internecie ZA DARMO. Ekstraklasa STREAM ONLINE. Transmisja w TV. Jaką twarz pokażą warszawianie? Tą, którą widzieliśmy w ostatnich minutach w Amsterdamie? A może podobną do tej ze starcia z Ruchem Chorzów? Gdzie transmisja w TV z meczu Legia Warszawa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza?

Legia Warszawa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza LIVE. Mecz Legia - Termalica NA ŻYWO w Internecie ZA DARMO. Ekstraklasa STREAM ONLINE. Transmisja w TV. Legioniści mają za sobą trudny okres. Trudny przede wszystkim do zdefiniowania. W Europie zaprezentowali bowiem ładniejszą twarz. Odpadli z Ligi Europejskiej, ale do ostatnich minut toczyli zażarty bój w Amsterdamie. Równolegle rozpoczęli również rywalizację w lidze i tu było już gorzej. Zeszłotygodniowa kompromitacja z Ruchem Chorzów mocno zachwiała pozycją stołecznych w tabeli ligowej.

Jak będzie w niedzielę? Jaką Legię zobaczymy? Termalica nigdy w historii występów w lidze nie przegrała z warszawianami. Jacek Magiera podkreślił na konferencji prasowej, że mistrz Polski nie może stracić kolejnych punktów. - Jesteśmy Legią Warszawa, gramy na swoim boisku, walczymy o mistrzostwo Polski. Naszym obowiązkiem jest zwycięstwo w tym meczu - powiedział.

Warszawianie powinni w niedzielę zagrać ofensywniej niż w Amsterdamie. Tam zabrało miejsca między innymi na Thibauta Moulina i zespół z Warszawy długimi minutami nie potrafił złapać odpowiedniego rytmu. Ewentualna roszada w środkowej linii powinna znacznie upłynnić grę krwawiącego giganta Ekstraklasy.

Legia Warszawa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza LIVE. Transmisja w TV

Mecz Legia - Termalica rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00. Transmisja w Canal+.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora