SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Legia Warszawa - Wisła Kraków TRANSMISJA NA ŻYWO w TV i INTERNECIE, STREAM ONLINE LIVE

Legia Warszawa - Wisła Kraków TRANSMISJA NA ŻYWO w TV i INTERNECIE, STREAM ONLINE LIVE

30.04.2017, godz. 16:48
Lech Poznań- Legia Warszawa
foto: CYFRA SPORT

Legia Warszawa – Wisła Kraków NA ŻYWO W TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE. Czas na pierwszy mecz rundy finałowej na stadionie przy ul. Łazienkowskiej. Kandydat do tytułu, Legia zmierzy się z rewelacją wiosny – Wisłą Kraków. „Wojskowi” muszą odpowiednio zareagować na zwycięstwa Lecha i Lechii. Zobacz, gdzie można obejrzeć transmisję na żywo z tego meczu.

Celem Legii Warszawa jest mistrzostwo Polski. Piłkarze Jacka Magiery powinni pokonać u siebie „Białą Gwiazdę”, jeśli chcą efektywnie rozpocząć marsz po koronę. Swoje mecze wygrali inni pretendenci do tytułu, a więc nie pozostało Legii nic innego jak odpowiedzieć sukcesem. Nie będzie to jednak zadanie łatwe, bo nie dość, że Wisła Kraków spisuje się wiosną rewelacyjnie, to jeszcze jej piłkarze zapowiedzieli, że walczą o europejskie puchary. To oznacza, że również postarają się zgarnąć pełną pulę.

Statystyki przemawiają na korzyść warszawskiej Legii. „Wojskowi” w pięciu ostatnich meczach z Wisłą zdobyli 11 punktów: trzy razy wygrali, a dwukrotnie podzielili się z rywalem punktami. Wiślacy zaś długo czekają na triumf nad Legią. Ostatnie ich zwycięstwo ze stołecznym klubem miało miejsce w 2013 roku.

RELACJA NA ŻYWO TUTAJ

Transmisja na żywo z meczu Legia – Wisła Kraków rozpocznie się o godzinie 18. Pojedynek można obejrzeć na Canal +. My zapraszamy na sport.se.pl, gdzie przeprowadzimy relację live z tego spotkania. Początek o 17.45

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: