SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna ekstraklasa Legia Warszawa zaprezentowała koszulki na nowy sezon [WIDEO]

Legia Warszawa zaprezentowała koszulki na nowy sezon [WIDEO]

30.06.2017, godz. 19:43
Legia Warszawa, Miroslav Radović
Legia Warszawa zaprezentowała koszulki na nowy sezon. foto: Twitter

Sezon 2017/2018 LOTTO Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami. Niektóre kluby dokonują wzmocnień na potęgę, inne trenują na różnych zgrupowaniach, a Legia Warszawa w ramach przygotowań do rozgrywek postanowiła zaprezentować... nowe stroje. Tym samym słynne trykoty z czarnym pasem na białej koszulce odchodzą do lamusa.

Kibice Legii są coraz bardziej zniecierpliwieni, bo do rozpoczęcia nowego sezonu zostało zaledwie kilkanaście dni, a klub wciąż nie dokonał żadnych transferów. Co gorsza największa gwiazda mistrzów Polski Vadis Odjidja-Ofoe cały czas zwleka z podpisaniem nowej umowy i niewykluczone, że wkrótce opuści Łazienkowską. Przedstawiciele "Wojskowych" postanowili jednak odwrócić uwagę sfrustrowanych fanów i skierować ją na... stroje przygotowane na nowy sezon.

W ostatnich dwóch latach Legia grała w białych trykotach z czarnym pasem. Z okazji stulecia klubu, które miało miejsce w 2016 roku, postanowiono nawiązać do historycznych koszulek z początku XX wieku, a projekt niezwykle spodobał się wszystkim kibicom. Teraz wzór jest podobny, ale pas ma kolor szary. Ponadto zmianie uległa kolorystyka strojów wyjazdowych, które nie będą już zielone, a również szare. To także historyczne odwołanie.

Gdy jakiś czas temu projekty nowych trykotów wyciekły do sieci, kibice byli mocno zawiedzeni. Ciekawe, czy oglądając je na żywo także będą narzekać.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: